Пошуковий портал КОМПАСС » Новини українських компаній » Виробництво » 2021 » Лютий » 1 » «Дарниця» випустила новий муколітик ДВАЦЕ у співпраці з європейською фармкомпанією

Розміщення новин компаній

«Дарниця» випустила новий муколітик ДВАЦЕ у співпраці з європейською фармкомпанією

Новий муколітик ДВАЦЕ - результат міжнародної співпраці Дарниці з європейським виробником

ДВАЦЕ – лікарський засіб, що застосовується для лікування гострих та хронічних захворювань бронхолегеневої системи. ДВАЦЕ є результатом співпраці з європейським виробником, що спеціалізується на розробці гранул для оральних розчинів, шипучих гранул і таблеток, а також таблеток, що розчиняються в ротовій порожнині.

Андрій Обрізан, генеральний директор фармацевтичної компанії “Дарниця”: “Дарниця – активний гравець в сфері міжнародної кооперації. Ми розвиваємо партнерство в сфері продуктової розробки з європейськими компаніями. Наші партнери з Італії, Іспанії, Ірландії, Греції, Польщі та Болгарії такі ж високотехнологічні компанії, як і Дарниця, вони володіють власними запатентованими технологіями, тому така співпраця прискорює появу на українському ринку нових якісних лікарських засобів”.

ДВАЦЕ випускається в формі шипучих таблеток, що містять діючу речовину ацетилцистеїн. Показаний при гострих та хронічних захворюваннях бронхолегеневої системи, що супроводжуються пiдвищеним утворенням мокротиння. Ацетилцистеїн у складі препарату полегшує відходження мокроти. Крім цього, ацетилцистеїн сприяє підвищенню синтезу глутатіону, який є важливим фактором детоксикації. Ця особливість ацетилцистеїну дає можливість застосовувати його в якості антидоту при гострих отруєннях парацетамолом та іншими речовинами (альдегідами, фенолами тощо).

ДВАЦЕ доступний в двох дозуваннях ДВАЦЕ 200, таблетки шипучі, по 200 мг №20 і ДВАЦЕ ЛОНГ, таблетки шипучі, по 600 мг №10. Препарат має зручне первинне пакування в формі туби з герметичною кришкою, яка забезпечує захист від вологи і є зручною при використанні.

Лікарський засіб відпускається без рецепту і рекомендований до застосування дітям віком від 2 років. Свідоцтво про державну реєстрацію ДВАЦЕ 200 UA/18138/01/01, ДВАЦЕ ЛОНГ UA/18139/01/01).

З 25 січня ДВАЦЕ доступний в аптеках по усій території України (за винятком Автономної Республіки Крим та тимчасово окупованих територій України).
_________________________________

Для пошуку виробників і дистриб'юторів, експортерів і імпортерів товарів і послуг в Україні і за кордоном - скористайтеся базою даних компаній "КОМПАСС Україна". Безкоштовна демо-версія
Служба новин компанії КОМПАСС Україна | Прочитано: 151 |
Довідник підприємств України,
Європи, Америки, Азії та Африки!

Тільки достовірна інформація!
Бази даних підприємств України,
Європи, Америки, Азії та Африки!

Електронні та онлайн довідники!

Останні новини компаній по темі

Всі новини компаній ...
Сайт управляється системою uCoz