Пошуковий портал КОМПАСС » Новини українських компаній » Фінанси і страхування » 2020 » Липень » 31 » Де отримати гроші на розвиток бізнесу в Україні?

Розміщення новин компаній

Де отримати гроші на розвиток бізнесу в Україні?

Криза COVID-19 завдала значного удару по бізнесу. Багато компаній не витримали карантинних обмежень та позакривалися, без можливості у подальшому відновити свою діяльність.

Однією із основних проблем реабілітації для бізнесу є відсутність достатніх фінансових ресурсів. Деяким компаніям довелося скоротити персонал; іншим – забути про можливість розвиватися й т.д. Проблема також в тому, що у багатьох підприємців були надії на банки, як на джерело фінансової підтримки. Проте практика показала, що банки перестали кредитувати бізнес. Стали більш обережнішими. Почали фінансувати тільки ідеальні бізнеси.

Саме це й завдало значного удару по малому та середньому бізнесу в Україні. Адже з однієї сторони активно ведеться реклама програми «5-7-9» дешевих кредитів, а з іншої, коли діло доходить до практичних кейсів, то тільки одиниці отримують живі гроші.

Проте така тяжка економічна ситуація ще більше дала поштовх розвитку небанківського фінансового сектору. Рятівним жилетом для малих та середніх підприємств являються альтернативні джерела фінансування.

FinStream є ідеальним прикладом. Спеціалісти компанії щодня аналізують низку заявок на кредитування від підприємців України. Фінансування вже отримали велика кількість підприємств та ФОПів. Основною перевагою компанії є швидкість та реалістичність. Буквально за тиждень можна отримати до 7 млн грн на розвиток бізнесу, поповнення обігових коштів, купівлю обладнання й т.д.

Якщо клієнт по певним параметрам не підходить, то йому про це говорять впродовж 24 годин після надання необхідного мінімуму документів. Ніхто не буде обіцяти місяцями, аби потім дати відмову (як це роблять зазвичай банки). Компанія FinStream є надійним джерелом фінансування для вашого бізнесу.

Практичні кейси з умовами фінансування можна подивитися за посиланням https://finstream.ua/projects-ua/

Якщо у вас виникли запитання чи потрібна допомога консультанта, просто заповніть анкету на сайті чи зателефонуйте за контактами https://finstream.ua/contacts/

_________________Для пошуку виробників і дистриб'юторів, експортерів і імпортерів товарів і послуг в Україні і за кордоном - скористайтеся базою даних компаній "КОМПАСС Україна". Безкоштовна демо-версія
Служба новин компанії КОМПАСС Україна | Прочитано: 358 |
Довідник підприємств України,
Європи, Америки, Азії та Африки!

Тільки достовірна інформація!
Бази даних підприємств України,
Європи, Америки, Азії та Африки!

Електронні та онлайн довідники!

Останні новини компаній по темі

Всі новини компаній ...
Сайт управляється системою uCoz