Пошуковий портал КОМПАСС » Новини українських компаній » Різне » 2019 » Вересень » 10 » Держенергоефективності та UNDP обговорили здобутки співпраці у розвитку біоенергетики в Україні

Розміщення новин компаній

Держенергоефективності та UNDP обговорили здобутки співпраці у розвитку біоенергетики в Україні

Голова Держенергоефективності Сергій Савчук та представники Програми розвитку ООН (UNDP) обговорили здобутки співпраці у рамках Проекту «Розвиток та комерціалізація біоенергетичних технологій у муніципальному секторі в Україні».

Спільна мета сторін – стимулювання використання біомаси для заміщення газу в українських громадах.

Експерти Проекту UNDP мають грунтовні дослідження потенціалу біоенергетики в Україні та низку розроблених практичних рекомендацій щодо впровадження проектів у цій сфері.

Також Проект UNDP надав значну підтримку місцевим громадам у розробці техніко-економічних обгрунтувань для пілотних проектів із використанням біомаси.

«Неодноразово UNDP виступало партнером інвестиційних форумів, роз’яснювальних семінарів для місцевих громад та прес-турів на об’єкти біоенергетики для мас-медіа. Спільними зусиллями ми поширювали інформацію про переваги переходу на альтернативні види палива», - зауважив С.Савчук.

«Дякую керівництву та експертам UNDP за внесок у розвиток української біоенергетики», - повідомив С.Савчук під час зустрічі.

_______________Для пошуку виробників і дистриб'юторів, експортерів і імпортерів товарів і послуг в Україні і за кордоном - скористайтеся базою даних компаній "КОМПАСС Україна". Безкоштовна демо-версія
Служба новин компанії КОМПАСС Україна | Прочитано: 216 |
Довідник підприємств України,
Європи, Америки, Азії та Африки!

Тільки достовірна інформація!
Бази даних підприємств України,
Європи, Америки, Азії та Африки!

Електронні та онлайн довідники!

Останні новини компаній по темі

Всі новини компаній ...
Сайт управляється системою uCoz