Поисковый портал КОМПАСС » Новости украинских компаний » Разное » 2019 » Сентябрь » 10 » Держенергоефективності та UNDP обговорили здобутки співпраці у розвитку біоенергетики в Україні

Размещение новостей компаний

Держенергоефективності та UNDP обговорили здобутки співпраці у розвитку біоенергетики в Україні

Распечатать: Держенергоефективності та UNDP обговорили здобутки співпраці у розвитку біоенергетики в Україні | Комментировать: Держенергоефективності та UNDP обговорили здобутки співпраці у розвитку біоенергетики в Україні

Голова Держенергоефективності Сергій Савчук та представники Програми розвитку ООН (UNDP) обговорили здобутки співпраці у рамках Проекту «Розвиток та комерціалізація біоенергетичних технологій у муніципальному секторі в Україні».

Спільна мета сторін – стимулювання використання біомаси для заміщення газу в українських громадах.

Експерти Проекту UNDP мають грунтовні дослідження потенціалу біоенергетики в Україні та низку розроблених практичних рекомендацій щодо впровадження проектів у цій сфері.

Також Проект UNDP надав значну підтримку місцевим громадам у розробці техніко-економічних обгрунтувань для пілотних проектів із використанням біомаси.

«Неодноразово UNDP виступало партнером інвестиційних форумів, роз’яснювальних семінарів для місцевих громад та прес-турів на об’єкти біоенергетики для мас-медіа. Спільними зусиллями ми поширювали інформацію про переваги переходу на альтернативні види палива», - зауважив С.Савчук.

«Дякую керівництву та експертам UNDP за внесок у розвиток української біоенергетики», - повідомив С.Савчук під час зустрічі.

_______________* Для поиска производителей и дистрибьюторов, экспортеров и импортеров товаров и услуг в Украине и за рубежом - воспользуйтесь базой данных компаний "КОМПАСС Украина". Бесплатная демо-версия на www.demo.kompass.ua.
Служба новостей компании КОМПАСС Украина | Прочитано: 77 |
Справочник предприятий Украины,
стран СНГ и Европы!

Только достоверная информация!
Базы данных компаний Украины,
стран СНГ и Европы!

Электронные и онлайн справочники!

Последние новости компаний по теме

Все новости компаний...
Сайт управляется системой uCoz