Пошуковий портал КОМПАСС » Новини українських компаній » Устаткування » 2021 » Березень » 3 » DJI FPV - нові враження від польоту

Розміщення новин компаній

DJI FPV - нові враження від польоту

Компанія DJI, світовий лідер в області безпілотних літальних апаратів і технологій аерофотозйомки, представляє нову систему DJI FPV (first person view - вид від першої особи). До неї, крім вже знайомих за минулими рішеннями FPV окуляр і пульта, входить і спеціально створений для цієї системи дрон. Таке рішення дозволило отримати більшу дальності керованого польоту, кращу якість зображення та багато інших переваг.

Ввімкнув і полетів

Головною перевагою DJI FPV над FPV системами з дискретних компонент полягає в тому, що це повноцінний комплект з вже підготовленим дроном, FPV окулярами і пультом управління. Все вже налаштоване і готове до роботи. Не потрібно витрачати час на підключення модуля камери і управління, тюнінг та балансування конструкції квадрокоптеру. Досить включити компоненти системи і ви вже готові до польоту.

Інтеграція камери і системи управління в корпус квадрокоптера, дозволили отримати чудову аеродинаміку, а також збільшити тягові характеристики і час польоту (до 20 хвилин) відносно FPV систем з навісним підключенням компонентів. При цьому сам дрон додатково оснащено керованим світлодіодним підсвічуванням спереду і на штангах гвинтів, що дозволяє персоналізувати його зовнішність під уподобання пілота.

Захопливіше відчуття польоту і краща якість відео

Оновлені окуляри DJI FPV V2 з технологією DJI OcuSync 3.0 і камера дрона з 150 градусним кутом огляду забезпечують максимально повне відчуття польоту. З роздільною здатністю відеопотоку 810p (вище ніж HD), частотою до 120 кадрів у секунду і затримками менше 28 мс (в режимі низької затримки сигналу) або 40 мс (в режимі найкращої якості зображення) ви отримаєте повний контроль над ситуацією в повітрі. А стабілізація камери RockSteady забезпечить стабільну картинку навіть при виконанні найзапаморочливіших трюків.

Вибираючи режим низької затримки зображення ви анітрохи не втрачаєте в якості зйомки, бо дрон може писати відео безпосередньо на встановлену "на борт" картку пам'яті. Камера забезпечує відеозапис 4К з частотою 50/60 кадрів в секунду, або FullHD з частотою до 120 кадрів в секунду. Швидкість відеопотоку до 120 Мбіт/с дозволяє створювати максимально деталізоване і динамічне відео.

Система DJI FPV, підтримується режим глядача. Досить підключиться своїми окулярами DJI FPV V2 на канал трансляції дрона, щоб оцінити майстерність пілота, і побачити політ його очима. Підтримка системою восьми окремих каналів, дозволяє забезпечити одночасну роботу восьми дронів без створення перехресних перешкод чи зменшення дальності роботи системи.

Краща керованість, безпека і надійність

З новою системою DJI FPV пілот отримує не тільки кращу якість зображення, а й кращий контроль польоту. Збільшена дальність, збалансовані режими управління і поліпшена система захисту від зіткнень дозволяють насолоджуватися польотом, не відволікаючись на рішення пересічних проблем.

Так, дальність роботи системи досягає десяти/шести кілометрів (залежно від регіону), що дає більше можливостей при побудові маршруту польоту.

Також крім ручного і простого режимів керування було додано змішаний режим S. Він об'єднав свободу польоту притаманну ручного режиму зі спрощеним режимом керування, знайомому з інших квадрокоптера DJI.

Покращення безпеки вдалося досягти оснастивши дрон сенсорами виявлення перешкод спереду і знизу. Наявності функції автоматичного повернення при низькому заряді батареї і "розумному" поверненню з огинанням перешкод.
Також у дроні реалізована система автоматичного виявлення керованих дронів ADS-B, яка інформує пілота про появу потенційної небезпеки. Що дозволяє уникнути можливих зіткнень з іншими літальним апаратами.

Додатковий рівень безпеки при несподіваних ситуаціях додає окрема кнопка екстрених гальм. У якому режимі не летів би дрон, при активації цієї кнопки він загальмує і зупиниться протягом декількох секунд.

Навіть в разі аварії дрон DJI FPV дуже швидко ремонтується і повертається у стрій. Все завдяки модульної конструкції: камера зі стабілізатором, шасі і верхня кришка - це окремі компоненти. Досить замінити деталь що вийшла з ладу, і дрон знову готовий до польоту. Якщо ж побоюєтеся дійсно серйозних аварій, то можна докупити сервісний пакет DJI Care Refresh, що покриває широкий спектр можливих поломок.

Додатки для навчання, управління та редагування

Для пілотів-початківців DJI FPV розроблений додаток DJI Virtual Flight, з яким можна попрактикуватися в польотах в віртуальному оточенні. Досить підключити окуляри, пульт управління і можна освоювати фігури вищого пілотажу, не боячись розбити дрон.

Також з системою DJI FPV працює і знайомий користувачам інших дронів DJI додаток DJI Fly. З його допомогою можна переглядати відеопотік з дрона в режимі реального часу (при підключенні смартфона до окулярів через кабель), редагувати відзняте відео і шукати цікаві місця для зйомки, переглядаючи публікації інших пілотів.

Доступність і ціна

Новинку вже можна придбати в мережі партнерів компанії Fly Technology. DJI FPV продається в комплектації з дроном, окулярами DJI FPV Goggles V2, пультом DJI FPV V2 і зарядним пристроєм і обійдеться в 51 770 гривень.
_____________________

Для пошуку виробників і дистриб'юторів, експортерів і імпортерів товарів і послуг в Україні і за кордоном - скористайтеся базою даних компаній "КОМПАСС Україна". Безкоштовна демо-версія
Служба новин компанії КОМПАСС Україна | Прочитано: 203 |
Довідник підприємств України,
Європи, Америки, Азії та Африки!

Тільки достовірна інформація!
Бази даних підприємств України,
Європи, Америки, Азії та Африки!

Електронні та онлайн довідники!

Останні новини компаній по темі

Всі новини компаній ...
Сайт управляється системою uCoz