Поисковый портал КОМПАСС » Новости украинских компаний » Банки » 2019 » Июнь » 24 » До уваги Клієнтів! Зміни до тарифного пакету «ЗАРПЛАТНІ КАРТКИ»

Размещение новостей компаний

До уваги Клієнтів! Зміни до тарифного пакету «ЗАРПЛАТНІ КАРТКИ»

Распечатать: До уваги Клієнтів! Зміни до тарифного пакету «ЗАРПЛАТНІ КАРТКИ» | Комментировать: До уваги Клієнтів! Зміни до тарифного пакету «ЗАРПЛАТНІ КАРТКИ»
Шановні Клієнти!

Повідомляємо, що з 25.07.2019 року КРИСТАЛБАНК вносить зміни до тарифів на обслуговування фізичних осіб при здійсненні операцій за поточними рахунками з використанням електронних платіжних засобів в тарифному пакеті «ЗАРПЛАТНІ КАРТКИ», а саме:

• додано преміальну картку Mastercard Platinum PayPass.

Держателям картки Mastercard Platinum пропонується безкоштовне відвідування бізнес-зали Mastercard Lounge та послуга «Fast Line» в терміналі D Міжнародного аеропорту «Бориспіль», спеціальні пропозиції від партнерів в Україні та за кордоном, а також знижки на оренду банківських сейфів у відділеннях КРИСТАЛБАНКу у розмірі 20%.

-----------------

* Для поиска производителей и дистрибьюторов, экспортеров и импортеров товаров и услуг в Украине и за рубежом - воспользуйтесь базой данных компаний "КОМПАСС Украина". Бесплатная демо-версия на www.demo.kompass.ua.
Служба новостей компании КОМПАСС Украина | Прочитано: 124 |
Справочник предприятий Украины,
стран СНГ и Европы!

Только достоверная информация!
Базы данных компаний Украины,
стран СНГ и Европы!

Электронные и онлайн справочники!

Последние новости компаний по теме

Все новости компаний...
Сайт управляется системой uCoz