Пошуковий портал КОМПАСС » Новини українських компаній » Інтернет і технології » 2020 » Грудень » 23 » «Домашній Інтернет» від Київстар – лідер ринку фіксованого інтернету України за кількістю підключених абонентів

Розміщення новин компаній

«Домашній Інтернет» від Київстар – лідер ринку фіксованого інтернету України за кількістю підключених абонентів

Відповідно до звітності телеком-провайдерів, опублікованій на сайті НКРЗІ*, «Домашній Інтернет» від Київстар обирає найбільша кількість українців. 1,094 млн - саме стільки складає абонентська база фіксованого інтернету від Київстар станом на кінець 3 кв. 2020 року, а це 16% всього В2С-ринку України.

Зараз послуга доступна в 124 містах України, а мережа охоплює 42,5 тис багатоповерхових будинків з більш ніж 4,3 млн квартир. «Домашній Інтернет» від Київстар найбільш популярний у Дніпропетровській, Запорізькій і Житомирській областях. Серед мегаполісів його найчастіше обирають у Дніпрі та Львові.

«Ми дуже раді, що наш продукт показує стабільне зростання і все більше українців обирають «Домашній Інтернет» від Київстар. З початку 2020 року ми підключили послугу в 650 нових будинках, а сума інвестицій в розвиток і модернізацію мережі склала майже 100 млн грн», - прокоментував Сергій Сухорук, керівник департаменту фіксованого зв'язку Київстар.

«Домашній Інтернет» від Київстар був виведений на ринок у 2010 році. З 2016 були запущені тарифи «Все Разом», що стало вагомою перевагою «Домашнього Інтернету». Нагадаємо, що Київстар був першим, хто запустив на українському ринку таке конвергентне рішення, що включає в себе фіксований інтернет, мобільний зв'язок, телебачення і дозволяє економити на цих послугах до 50% їх вартості. Абонентська база клієнтів, які обрали цю послугу, становить 774 тис абонентів і щомісяця зростає.

Крім фіксованого зв'язку і тарифів «Все Разом», компанія також пропонує рішення для будинків і дач, де немає можливості провести дротовий інтернет - «Все Разом 4G»*, завдяки якому разом з пакетом мобільного зв'язку абонент отримує і домашній інтернет через технологію 4G без будь-яких обмежень за обсягом трафіку.

*згідно звітності телеком-провайдерів за 3 квартал 2020 року
**при наявності покриття 4G

______________________

Для пошуку виробників і дистриб'юторів, експортерів і імпортерів товарів і послуг в Україні і за кордоном - скористайтеся базою даних компаній "КОМПАСС Україна". Безкоштовна демо-версія
Служба новин компанії КОМПАСС Україна | Прочитано: 277 |
Довідник підприємств України,
Європи, Америки, Азії та Африки!

Тільки достовірна інформація!
Бази даних підприємств України,
Європи, Америки, Азії та Африки!

Електронні та онлайн довідники!

Останні новини компаній по темі

Всі новини компаній ...
Сайт управляється системою uCoz