Поисковый портал КОМПАСС » Новости украинских компаний » Банки » 2019 » Июнь » 16 » Доступна нова послуга безкоштовного туристичного страхування в тарифних пакетах «ОСОБИСТИЙ» та «КРИСТАЛ КРЕДИТ»

Размещение новостей компаний

Доступна нова послуга безкоштовного туристичного страхування в тарифних пакетах «ОСОБИСТИЙ» та «КРИСТАЛ КРЕДИТ»

Распечатать: Доступна нова послуга безкоштовного туристичного страхування в тарифних пакетах «ОСОБИСТИЙ» та «КРИСТАЛ КРЕДИТ» | Комментировать: Доступна нова послуга безкоштовного туристичного страхування в тарифних пакетах «ОСОБИСТИЙ» та «КРИСТАЛ КРЕДИТ»
Подорожуйте за кордон з картками типу MC WORLD PayPass, MC Platinum PayPass, MC World Elite PayPass та скористайтеся новою безкоштовною послугою страхування за програмою туристичне страхування в тарифних пакетах «ОСОБИСТИЙ» та «КРИСТАЛ КРЕДИТ».

Також при оформленні картки типу MC WORLD PayPass додатково отримуйте 7 днів безкоштовної оренди індивідуальних банківських сейфів. Оформити картку MC WORLD PayPass можливо у зручному для Вас відділенні Банку або онлайн.
Дізнайтеся про діючі тарифи за посиланням.

* за умови наявності вільних банківських сейфів на відділенні, де оформлено картку, на момент звернення.
-----------------

* Для поиска производителей и дистрибьюторов, экспортеров и импортеров товаров и услуг в Украине и за рубежом - воспользуйтесь базой данных компаний "КОМПАСС Украина". Бесплатная демо-версия на www.demo.kompass.ua.
Служба новостей компании КОМПАСС Украина | Прочитано: 84 |
Справочник предприятий Украины,
стран СНГ и Европы!

Только достоверная информация!
Базы данных компаний Украины,
стран СНГ и Европы!

Электронные и онлайн справочники!

Последние новости компаний по теме

Все новости компаний...
Сайт управляется системой uCoz