Пошуковий портал КОМПАСС » Новини українських компаній » Послуги » 2021 » Лютий » 17 » ДТЕК Мережі покращує планування та управління ремонтами за допомогою рішення SAP

Розміщення новин компаній

ДТЕК Мережі покращує планування та управління ремонтами за допомогою рішення SAP

Рішення SAP Multiresource Scheduling і мобільний застосунок ДТЕК підвищили ефективність роботи ремонтних бригад до 15%.

Команда спеціалістів ДТЕК, співпрацюючи з консультантами відділу преміальної підтримки SAP, розробила та впровадила в ДТЕК Мережі ІТ-рішення «Мобільні бригади», до якого входять SAP Multiresource Scheduling (SAP MRS) і мобільний застосунок для комунікацій між диспетчерським центром і ремонтними бригадами.

SAP MRS – це цифрове рішення для сервісного й технічного обслуговування обладнання, а також супровід проєктів, що дає змогу керувати плануванням і розподілом людських та виробничих ресурсів на рівні робочих місць і бригад, зокрема оцінкою кваліфікації, доступності, завантаженості й інших параметрів.

Завдяки SAP MRS планування завантаження ремонтних бригад, а також наявності й витрат матеріалів в операторів систем розподілу ДТЕК Мережі здійснюється автоматично з урахуванням їхньої доступності та розташування; формування листів огляду відбувається в електронному виді, а фіксація результатів вимірів – у режимі реального часу.

«ДТЕК залучає міжнародні інвестиції та нові технології в Україну, створюючи інноваційну екосистему. Ми системно впроваджуємо технології автоматизації та цифровізації з метою перетворення українських мереж в інфраструктуру Smart Grid – надійну, гнучку та стійку. ІТ-рішення ми впроваджуємо також у роботи бригад, щоб наш сервіс ставав для клієнтів швидшим і якіснішим. У 2020 році ми почали використовувати цю технологію в Києві, а в 2021-2022 рр. плануємо масштабувати її в Дніпропетровській, Одеській і Донецькій областях», – підкреслив Іван Гелюх, генеральний директор ДТЕК Мережі.

ІТ-рішення дає змогу пришвидшити виконання ремонтів мереж до 15%, скоротивши в такий спосіб час перебування киян без світла під час аварійних відключень.

Працівники ремонтних бригад через мобільний застосунок на планшеті отримують інформацію про пункт призначення, види робіт, які потрібно виконати, і матеріали, які слід мати з собою для усунення несправності. Інформація, необхідна для планування та розподілення ресурсів, надходить із SAP MRS. Після проведення ремонту через мобільний застосунок на планшеті працівник звітує диспетчеру про несправність і виконані роботи. Це суттєво економить час на заповнення паперових звітів і дає можливість оперативніше реагувати й усувати пошкодження.

Наприклад, тепер ремонтні бригади реагують на збої та несправності в електромережах на 20 хв швидше.

У пілотному проєкті в ДТЕК Київські електромережі впровадження SAP MRS дало змогу скоротити час на аудит виконаних ремонтних робіт утричі, а в п’ять разів – на їхню реєстрацію. Крім того, завдяки «Мобільним бригадам» компанії вдалося підвищити оперативність і точність планування, зокрема маршрутів та позапланових операцій, а також облік використаних матеріалів і перевірки запасів матеріалів на складі. Сьогодні компанія має можливість контролювати й управляти трудовитратами: усі дані в режимі реального часу передаються безпосередньо в ERP-систему (SAP ERP).

«Ми працюємо з компаніями Групи ДТЕК з 2008 року, допомагаючи формувати програму цифрового перетворення компанії, – коментує Максим Матяш, директор SAP Ukraine. – Впровадження SAP MRS у ДТЕК стало першою імплементацією цього рішення в паливно-енергетичному секторі України та ще одним кроком Групи в її цифровій трансформації, що базується на нових технологіях і принципах сталого розвитку».

Унікальна експертиза й допомога консультантів відділу преміальної підтримки SAP стали одним з найважливіших факторів успіху проєкту.

У 2020 році програмний комплекс на основі SAP MRS було запущено в Київському підрозділі. У 2021 році нове ІТ-рішення почне працювати в Дніпропетровській і Донецькій областях.
____________________________

Для пошуку виробників і дистриб'юторів, експортерів і імпортерів товарів і послуг в Україні і за кордоном - скористайтеся базою даних компаній "КОМПАСС Україна". Безкоштовна демо-версія
Служба новин компанії КОМПАСС Україна | Прочитано: 240 |
Довідник підприємств України,
Європи, Америки, Азії та Африки!

Тільки достовірна інформація!
Бази даних підприємств України,
Європи, Америки, Азії та Африки!

Електронні та онлайн довідники!

Останні новини компаній по темі

Всі новини компаній ...
Сайт управляється системою uCoz