Пошуковий портал КОМПАСС » Новини українських компаній » Послуги » 2019 » Грудень » 21 » ЕКО-пакувальні рішення для плодоовочевої галузі!

Розміщення новин компаній

ЕКО-пакувальні рішення для плодоовочевої галузі!

На VIII Міжнародній спеціалізованій виставці Fresh Business Expo, Жидачівський целюлозно-паперовий комбінат представив нові види гофротари для плодоовочевої продукції.

Публічне акціонерне товариство «Жидачівський целюлозно-паперовий комбінат» (ПАТ «ЖЦПК») взяв активну участь у міжнародній спеціалізованій виставці Fresh Business Expo (3-5 грудня 2019 р.), видатної події В2В формату всієї галузі плодоовочівництва (овочівництво, фруктівництво, ягідництво).

Орієнтуючись на повний цикл виробництва овочів, фруктів і ягід, враховуючи упакування продукції, Жидачівський комбінат представив на виставці комплексні пакувальні рішення з гофрокартону під девізом «Збережемо довкілля разом!»

Відвідувачі виставки приділили особливу увагу новим розробкам тари з гофрованого картону для ягід та кісточкових фруктів: лоток і пінетки. Представники виробників ягід і фруктів відзначили зручність форми пінетки і лотка, їх конструктивні особливості та точність висікання. Можливості підбору профілю гофра гофрокартону та виготовлення лотка і пінеток за розмірами, необхідними замовнику, значно розширять рамки співпраці. Брендування пінеток та лотків дозволить виробникам вигідно відрізнятися на ринку, підвищити впізнаваність своєї продукції і створити ефективний комунікативний зв'язок продукції з кінцевим споживачем.

Стандартна продукція: чотирьохклапанний ящик з 3 шарового гофрокартону для різних видів продукції, ящик Бушель для яблук з 5 шарового гофрокартону, виробництва ПАТ «ЖЦПК» були високо оцінені за якість і міцність гофрокартону.

Проведені переговори дозволили більш детально вивчити потребу виробників плодоовочевої галузі у еко - тарі та створили прямі ділові зв'язки, які стануть міцною платформою для подальшого взаємовигідного співробітництва.

Примітка: Fresh Business Expo - міжнародна спеціалізована виставка, присвячена технологіям вирощування, обробки, зберігання, переробки та маркетингу плодоовочевої продукції. Організатори виставки: ТОВ «Компанія« Місто Мрії »(Україна), Nova Exhibitions BV (Нідерланди) і« AПК-Інформ: овочі і фрукти »(Україна).
-----------------

Для пошуку виробників і дистриб'юторів, експортерів і імпортерів товарів і послуг в Україні і за кордоном - скористайтеся базою даних компаній "КОМПАСС Україна". Безкоштовна демо-версія
Служба новин компанії КОМПАСС Україна | Прочитано: 237 |
Довідник підприємств України,
Європи, Америки, Азії та Африки!

Тільки достовірна інформація!
Бази даних підприємств України,
Європи, Америки, Азії та Африки!

Електронні та онлайн довідники!

Останні новини компаній по темі

Всі новини компаній ...
Сайт управляється системою uCoz