Пошуковий портал КОМПАСС » Новини українських компаній » Медицина. Аптеки » 2020 » Серпень » 7 » Енергодар отримав сучасні апарати ШВЛ від Фонду Ріната Ахметова і ДТЕК

Розміщення новин компаній

Енергодар отримав сучасні апарати ШВЛ від Фонду Ріната Ахметова і ДТЕК

Великий бізнес продовжує допомагати медикам у боротьбі з пандемією. ДТЕК і Фонд Ріната Ахметова передав лікарям спеціалізованої медико-санітарної частини Енергодара три сучасних апарати штучної вентиляції легенів експертного класу і першу партію комплектів спецодягу. Сучасне обладнання допоможе медикам рятувати життя хворих на коронавірус, а також стане незамінним помічником в реанімаційних відділеннях після завершення пандемії.

Рінат Ахметов перший почав допомагати країні в боротьбі з коронавірусом, об'єднавши ресурси бізнесу SCM в тому числі і ДТЕК. 300 млн грн були спрямовані на закупівлю експрес-тестів, 200 апаратів ШВЛ і захисних костюмів для медиків.

«Енергодар - місто енергетиків. Тут живуть наші співробітники і їх сім'ї. І нам, як соціально відповідальному бізнесу, важливо підтримувати місто. Завжди. В будь-який час. Раніше Фонд Ріната Ахметова і ДТЕК передали Запорізької області 34 тисячі експрес-тестів для діагностики коронавирусу. Тепер регіон починає отримувати обладнання, яке рятує життя - сучасні апарати ШВЛ. Вони можуть бути використані відразу, що дуже важливо в умовах епідемії. Це, впевнений, додасть всім нам почуття впевненості і захищеності», - сказав директор ДТЕК Запорізька ТЕС Сергій Шовгеля.

Перший заступник міського голови Енергодара Ігор Курдя подякував Фонд Ріната Ахметова і ДТЕК за постійну підтримку:

«Я б назвав соціальне партнерство, яке склалося між містом і ДТЕК - надійної допомогою друга. Вона потрібна тоді, коли вона потрібна. У квітні нам були дуже потрібні тести - і Фонд спільно з ДТЕК допоміг нам їх придбати. Сьогодні не менш актуальним є поставка в нашу медико-санітарну частину сучасних апаратів ШВЛ. Ми вдячні нашим партнерам за допомогу, яку вони нам надають».

Сергій Шовгеля вручив медикам, які працюють у відділенні інтенсивної терапії, першу партію медичної спецодягу, пошитого Фондом Ріната Ахметова за спецзамовленням індивідуально для кожного лікаря. Трохи пізніше захисні костюми отримають всі медпрацівники СМСЧ, які беруть участь в боротьбі з коронавірусом.

Директор департаменту охорони здоров'я Запорізької області Вікторія Клименко нагадала, що ДТЕК і Фонд Ріната Ахметова першими простягнули руку допомоги медикам, коли в країні з'явився коронавірус. Тоді місцеві лікарі отримали від бізнесу засоби індивідуального захисту, які неможливо було в той час придбати. Тепер медики отримали апарати ШВЛ.

Щоб медичний персонал мав необхідні знання та навички для ефективного використання апаратів ШВЛ, в кінці травня 2020 Фонд Ріната Ахметова спільно з Міністерством охорони здоров'я та Асоціацією анестезіологів України провели онлайн-конференцію для лікарів по нюансам роботи з останніми моделями апаратів ШВЛ. Всього по Україні понад 800 медпрацівників пройшли такий вебінар, в тому числі і медики Енергодара.

________________

Для пошуку виробників і дистриб'юторів, експортерів і імпортерів товарів і послуг в Україні і за кордоном - скористайтеся базою даних компаній "КОМПАСС Україна". Безкоштовна демо-версія
Служба новин компанії КОМПАСС Україна | Прочитано: 343 |
Довідник підприємств України,
Європи, Америки, Азії та Африки!

Тільки достовірна інформація!
Бази даних підприємств України,
Європи, Америки, Азії та Африки!

Електронні та онлайн довідники!

Останні новини компаній по темі

Всі новини компаній ...
Сайт управляється системою uCoz