Пошуковий портал КОМПАСС » Новини українських компаній » Зв'язок » 2021 » Квітень » 6 » Ericsson Open Lab прискорить розвиток віртуалізованих мереж

Розміщення новин компаній

Ericsson Open Lab прискорить розвиток віртуалізованих мереж

Компанія Ericsson (NASDAQ: ERIC) відкрила лабораторію Ericsson Open Lab для розробки провідних технологій віртуалізованих мереж радіодоступу п'ятого покоління (5G RAN) у співпраці з ключовими замовниками портфеля рішень Ericsson Cloud RAN і партнерами з екосистеми 5G.

Лабораторія знаходиться на території R&D центру Ericsson в м. Оттава, де також розташований центр компетенцій Ericsson Cloud RAN. При цьому функції Ericsson Open Lab доступні віддалено для замовників з різних країн світу. У Ericsson Open Lab використовуються провідні хмарні технології та програми для віртуального спілкування, що дозволяють вести спільну роботу онлайн в інтерактивному режимі.

У Ericsson Open Lab передбачено все необхідне для розробки нових рішень, які доповнюють лінійку існуючих продуктів і послуг для мереж радіодоступу. Одна з цілей Ericsson Open Lab - надання допомоги операторам у вивченні і розгортанні нових послуг і сценаріїв використання на базі технологій 5G, а також формування можливостей для підвищення рівня автоматизації та скорочення кількості операцій, які виконуються вручну. На території центру передбачений майданчик для вивчення потенціалу технологій Open RAN, призначених для віртуалізації, управління та оркестрації.

Ericsson Open Lab буде займатися не тільки хмарною інфраструктурою і вдосконаленням програмного забезпечення для мереж радіодоступу на готових до використання серверах (COTS) і технологій апаратного прискорення. Лабораторія також сприятиме розвитку співпраці з операторами та іншими галузевими партнерами в сфері технологій машинного навчання, автоматизації та оптимізації мереж. Це оператори KDDI, Ooredoo, Orange, Softbank Corp, Turkcell і такі партнери як Intel, NVIDIA, Red Hat і Wind River. Число партнерів та активностей буде рости в міру зростання попиту на технології Cloud RAN.

На майданчику в Оттаві всередині приміщення доступні 100 МГц в середньому частотному діапазоні і 60 МГц в середньому частотному діапазоні indoor / outdoor. Це означає, що оператори можуть створювати і тестувати функції Cloud RAN, орієнтуючись на частоти власних мереж, а також розробляти сценарії для мереж, розгорнутих на вулиці і всередині будівель.

При співпраці з операторами використовується підхід, заснований на безперервній інтеграції і безперервному розгортанні (CI / CD) технологій Cloud RAN. Це сприяє швидкій розробці і безшовній інтеграції нових функцій, які можна починати використовувати буквально протягом декількох хвилин після створення. Крім того, лабораторія буде сприяти розвитку рішень Ericsson Cloud RAN на COTS-серверах, щоб підвищити ефективність і гнучкість експлуатації мобільних мереж.

«Відкриті технології - основа сучасного мобільного зв'язку, що об'єднала понад вісім мільярдів пристроїв в рамках єдиного загальносвітового технологічного стандарту. Ми пропонуємо нашим замовникам і партнерам разом створювати нові хмарні технології для 5G-мереж. Ми запустили цей проект з метою розвитку архітектур і загальних стандартів, які розширюють можливості існуючих технологій 5G-ready. Наша ініціатива допоможе всебічно вивчити потенціал стандарту зв'язку п'ятого покоління у співпраці з операторами і корпоративними замовниками з різних країн світу в умовах все більш широкого використання відкритих архітектур », - коментує виконавчий віце-президент і глава напрямку мереж зв'язку компанії Ericsson Фредрік Джейдлінг (Fredrik Jejdling).

«Співпраця з Ericsson в рамках Open Lab дозволить нашим інженерам і фахівцям з проектування мереж вести спільну роботу в реальному часі і створювати рішення для віртуалізованих мереж радіодоступу. Це прискорить розгортання нових технологій і підвищить гнучкість наших 5G-мереж», - коментує глава напряму мобільних технологій компанії KDDI Тошіказу Йокаи (Toshikazu Yokai).

«Спільна робота з Ericsson в рамках Open Lab допоможе нам вивчити нові гнучкі інноваційні технології, такі як Cloud RAN на COTS-серверах і продовжувати розвивати нашу мережу мобільного зв'язку», - коментує старший віце-президент напрямку мереж радіодоступу компанії Orange Арно Вампаріс (Arnaud Vamparys).

«SoftBank активно співпрацює з партнерами з глобальної екосистеми при розробці віртуалізованих технологій для мереж радіодоступу. Ми розраховуємо на продовження співпраці з Ericsson і Open Lab, яке допоможе прискорити будівництво провідної мобільної інфраструктури », - коментує віце-президент і глава напрямку провідних рішень SoftBank Corp. Рюдзі Вакікава (Ryuji Wakikawa).
__________________________

Для пошуку виробників і дистриб'юторів, експортерів і імпортерів товарів і послуг в Україні і за кордоном - скористайтеся базою даних компаній "КОМПАСС Україна". Безкоштовна демо-версія
Служба новин компанії КОМПАСС Україна | Прочитано: 133 |
Довідник підприємств України,
Європи, Америки, Азії та Африки!

Тільки достовірна інформація!
Бази даних підприємств України,
Європи, Америки, Азії та Африки!

Електронні та онлайн довідники!

Останні новини компаній по темі

Всі новини компаній ...
Сайт управляється системою uCoz