Пошуковий портал КОМПАСС » Новини українських компаній » Презентації » 2020 » Червень » 22 » Фінал CIG R&D LAB: Студенти ХПІ презентують свої стартапи і поборються за грошовий приз

Розміщення новин компаній

Фінал CIG R&D LAB: Студенти ХПІ презентують свої стартапи і поборються за грошовий приз

У середу, 24 червня 2020 року, в НТУ «ХПІ» відбудеться фінал другого сезону освітньо-стипендіальної програми CIG R&D LAB від Chernovetskyi Investment Group. Шість студентських команд ХПІ представлять експертному журі свої стартапи, які вони розробляли протягом року. Серед них — чат-бот психолог, інноваційний коктейль для спортсменів, створення інтер’єру в доповненій реальності, сервіс для визначення пожежонебезпеки та інші. За підсумками презентацій буде визначено переможця, який отримає інвестиції для подальшого розвитку свого стартапу. Захист проектів буде проходити з використанням програми Zoom, а також транслюватися онлайн на сторінці CIG R&D LAB у Facebook.

Початок заходу — 11:00, місце проведення — Науково-технічна бібліотека НТУ «ХПІ» (вул. Кирпичова, 2), аудиторія 63.

До складу комісії, яка буде оцінювати проекти студентів, увійдуть представники НТУ «ХПІ» та компанії Chernovetskyi Investment Group (CIG):

— заступник директора Навчально-наукового інституту енергетики, електроніки та електромеханіки ХПІ Андрій Маслєнніков,

— заступник директора Навчально-наукового інженерно-фізичного інституту ХПІ Антон Дроздов,

— заступник директора Навчально-наукового інституту механічної інженерії і транспорту ХПІ Олексій Шестопалов,

— заступник декана факультету комп’ютерних та інформаційних технологій ХПІ Сергій Леонов,

— експерти CIG Святослава Ткаченко та Євген Нетреба, керівний партнер CIG Володимир Кривко. (У зв’язку із запровадженим загальнонаціональним карантином, представники компанії будуть на зв’язку із учасниками та оцінювати їхні роботи з використанням програми Zoom).

Куратор освітньо-стипендіальної програми CIG R&D LAB в ХПІ — заст. завідувача науково-дослідної частини вишу Руслан Кривобок.

Під час фінальних пітчів студенти повинні будуть продемонструвати короткі презентаційні відео своїх проектів, розповісти про розробки і відповісти на запитання членів комісії.

Будуть представлені такі стартапи:

— чат-бот зі штучним інтелектом «Elomia»

Автори: студент факультету комп’ютерних та інформаційних технологій ХПІ Тарас Погребняк і студент факультету комп’ютерних наук і програмної інженерії ХПІ Михайло Маркевич. Технічні консультанти — зав. кафедри педагогіки і психології управління соціальними системами ХПІ Олександр Романовський і доцент кафедри Анастасія Книш.

— «Space Ceramic»

Автори: студенти Навчально-наукового інституту енергетики, електроніки та електромеханіки ХПІ Олександр Педасюк і Микола Довбиш. Технічний консультант — зав. кафедри загальної електротехніки ХПІ Костянтин Коритченко.

— «PAM» (Protein Aerosol Mousse)

Автори: студентки Навчально-наукового інституту хімічних технологій та інженерії ХПІ Марина Шумєєва і Надія Стаховець. Технічні консультанти — зав. кафедри органічного синтезу і нанотехнологій ХПІ Валерія Анан’єва і доценти кафедри Сергій Петров і Анна Бєлінська.

— Мобільний додаток «FURNITROOM»

Автори: студенти Навчально-наукового інженерно-фізичного інституту ХПІ Тетяна Правдіна і Віталій Власенко. Технічний консультант — доцент кафедри геометричного моделювання та комп’ютерної графіки ХПІ Андрій Дашкевич.

— Сервіс онлайн-моніторингу пожежонебезпеки лісових територій «Forest Foresight»

Автори: студенти факультету комп’ютерних та інформаційних технологій ХПІ Дар’я Главчева і Владислав Яловега. Технічний консультант — доцент кафедри обчислювальної техніки та програмування ХПІ Андрій Подорожняк.

— «iCardy»

Автори: студент Навчально-наукового інституту енергетики, електроніки та електромеханіки ХПІ Сергій Голдобін. Технічні консультанти — директор Навчально-наукового інституту енергетики, електроніки та електромеханіки ХПІ Роман Томашевський та інженер Оксана Севрюкова.

Довідка:

Проект CIG R&D LAB реалізується в рамках меморандуму між НТУ «ХПІ» та CIG, який підписано в серпні 2018 року.

У червні 2019 року в НТУ «ХПІ» відбувся фінал першого сезону освітньо-стипендіальної програми CIG R&D LAB від Chernovetskyi Investment Group (CIG). За підсумками, комісія визначила дві кращі роботи — «Інноваційний проект: розробка технології виробництва люмінесцентної тротуарної плитки» і «Реконструкція та модернізація теплоенергетичного сектора Харкова». Команди-розробники отримали від CIG інвестиції для подальшого розвитку проектів. Перша команда — 400 тис. грн., друга — 100 тисяч грн.

Chernovetskyi Investment Group (CIG) — одна з найбільших інвестиційних компаній на ринку Східної Європи, була заснована в 2013 році. До портфелю компанії входять такі українські ІТ-компанії, як: Eda.ua, Doc.ua, Softcube і Zakaz.ua. Остання стала учасником програми всесвітньо відомого акселератора Techstars в Бостоні. У 2015 році CIG інвестувала $ 1 млн. в платформу для дітей KIDO’Z (Ізраїль) та $ 1 млн. в міжнародний сервіс з продажу автобусних квитків Busfor. У 2017 році було проінвестовано індійський проект з доставки готових страв Inner Chef, а також компанія Kray Technologies, виробник комерційних дронів для агропідприємств. Детальніше: http://cig.vc/.

______________________Для пошуку виробників і дистриб'юторів, експортерів і імпортерів товарів і послуг в Україні і за кордоном - скористайтеся базою даних компаній "КОМПАСС Україна". Безкоштовна демо-версія
Служба новин компанії КОМПАСС Україна | Прочитано: 154 |
Довідник підприємств України,
Європи, Америки, Азії та Африки!

Тільки достовірна інформація!
Бази даних підприємств України,
Європи, Америки, Азії та Африки!

Електронні та онлайн довідники!

Останні новини компаній по темі

Всі новини компаній ...
Сайт управляється системою uCoz