Пошуковий портал КОМПАСС » Новини українських компаній » Фінанси і страхування » 2020 » Жовтень » 26 » Фінансові результати Vega за III квартал 2020 року: збільшення доходів від послуг за сучасними оптоволоконними технологіями.

Розміщення новин компаній

Фінансові результати Vega за III квартал 2020 року: збільшення доходів від послуг за сучасними оптоволоконними технологіями.

Національний телеком-оператор Vega підсумував результати фінансової діяльності за 9 місяців 2020 року.

Загальний чистий дохід компанії складає 412 млн грн, при тому на 11 відсоткових пунктів зросла частка доходу від надання телекомунікаційних послуг, та в абсолютному виразі сума становить 386,4 млн грн. В компанії відзначають постійне зростання доходів від інтернет-послуг за сучасними оптоволоконними технологіями (FTTx, GPON). У порівняні з аналогічним звітним періодом 2019-го сума збільшилась на 10% і цього року становить 106,7 млн грн. Від послуг VoIP телефонії оператор отримав 63,8 млн грн, що на 42% більше ніж торік. Таке зростання зумовлено залученням нових клієнтів, збільшенням обсягів споживання серед існуючих абонентів, а також стійким трендом переходу традиційної телефонії у формат VoIP та переводу мережевих сервісів на оптику, поясняють у пресслужбі.

«Ми концентруємо зусилля на розвитку оптичних технологій та якості наших основних сервісів і зростання частки доходів від телекомунікаційних послуг – тому найкраще підтвердження, – зазначає Генеральний директор національного телеком-оператора Vega Мурат Чинар. – Ситуація з карантином повернула світ до прискорення процесів цифрової трансформації. Перегляд відео онлайн, вебконференція, дистанційне навчання – все це значно збільшило потреби споживачів у високій швидкості та надійності підключення, тому ми й далі активно модернізуємо телекомунікаційні канали, вводимо в експлуатацію нові оптоволоконні мережі Gigabit за сучасною технологією GPON».

Капітальні інвестиції Vega за 9 місяців 2020 року склали близько 50 млн грн. Значна частина коштів спрямована на розвиток мереж інтернет-доступу на швидкості 1Гб/с. Сьогодні вже понад 30 тисяч домогосподарств Києва, Дніпра, Одеси та Львова мають доступ до послуги гігабітного оптичного інтернету GPON.

Показник EBITDA за період з січня по вересень 2020 року дещо знизився — до 96,5 млн грн, Здебільшого це обумовлено тимчасовим зниженням активності значного сегмента наших B2B клієнтів під впливом досить жорстких заходів протидії пандемії і відповідними карантинними обмеженнями, що призвело до зменшення об’ємів споживання телеком-послуг на підприємствах та в офісах. Пандемія змусила компанії перейти на віддалений режим роботи, а деяких, як наприклад більшість торговельних і торгово-розважальних центрів, навіть призупинити діяльність взагалі, що безпосередньо вплинуло на використання сервісів бізнесами.

Піклуючись про здоров’я працівників та абонентів оператор направив на забезпечення протиепідемічними засобами понад 1,2 млн грн.

За 3 квартали 2020 року ПрАТ «Фарлеп Інвест» перерахувало 86,1 млн грн податків і зборів до бюджетів усіх рівнів.
______________

Для пошуку виробників і дистриб'юторів, експортерів і імпортерів товарів і послуг в Україні і за кордоном - скористайтеся базою даних компаній "КОМПАСС Україна". Безкоштовна демо-версія
Служба новин компанії КОМПАСС Україна | Прочитано: 158 |
Довідник підприємств України,
Європи, Америки, Азії та Африки!

Тільки достовірна інформація!
Бази даних підприємств України,
Європи, Америки, Азії та Африки!

Електронні та онлайн довідники!

Останні новини компаній по темі

Всі новини компаній ...
Сайт управляється системою uCoz