Пошуковий портал КОМПАСС » Новини українських компаній » Банки » 2020 » Грудень » 15 » FlixBus відкрив продаж квитків через ПриватБанк

Розміщення новин компаній

FlixBus відкрив продаж квитків через ПриватБанк

FlixBus, найбільший європейський оператор автобусних перевезень, оголосив про початок співпраці з ПриватБанком. З сьогоднішнього дня всі квитки FlixBus можна купити в мобільному додатку Privat24 і через веб-інтерфейс Приват24, а також в касах банку і через термінали самообслуговування.

«Для нас дуже важливо надати пасажирам можливість купити квиток як онлайн, так і офлайн. Тому співпраця з ПриватБанком стане ідеальним доповненням до наших існуючих каналах продажів і дозволить нам залучити нові групи користувачів, - коментує Міхал Леман, директор FlixBus в Україні, Польщі та країнах Балтії. - А пасажири, які звикли купувати квитки через Privat24, отримають додаткові зручні автобусні рейси по Україні та всій Європі.»

За допомогою квиткових сервісів банку можна забронювати будь-які рейси FlixBus по всьому світу (це 34 країни Європи, а також Туреччина і США). Після оплати клієнт отримує квиток на електронну пошту, також він буде доступний в додатку Privat24. Куплений таким чином квиток можна відразу використовувати для посадки в автобус, його не обов'язково роздруковувати і не потрібно обмінювати в касі.

Через ПриватБанк можна також придбати квитки на рейси FlixBus з пересадками (хоча такі квитки поки що недоступні в мобільній версії Privat24). Це дає пасажиру можливість доїхати до міст, які не мають рейсів з прямим сполученням. На практиці це означає, що українські пасажири зможуть доїхати в комфортному автобусі в більшість країн Європи через великі транспортні хаби FlixBus в Польщі (Варшава, Краків), Чехії (Прага) і Німеччини (Берлін).

«Завдяки співпраці з FlixBus, ПриватБанк розширює свій сервіс з продажу квитків найбільшою мережею міжміських автобусних повідомлень в Європі і підключає нові країни і міста. В першу чергу, це відповідь на очікування наших клієнтів - ПриватБанк надає українцям найширший вибір залізничних та автобусних квитків в Україні, - прокоментував Дмитро Мусієнко, керівник роздрібного бізнесу ПриватБанку.

Сервіс з продажу автобусних квитків ПриватБанку був запущений в 2010 році, і сьогодні їм щодня користуються тисячі клієнтів. Квитки можна купити через 13.000 терміналів або в одному з 2.500 відділень банку по всій Україні. Всього з квітня 2017 року, коли банк перезапустив продаж автобусних квитків, послугою скористалися вже понад 460 000 людей.

FlixBus вийшов на український ринок в червня 2019 року, і сьогодні наростив свою мережу до 14 ліній з України. Автобуси FlixBus доступні для жителів 12 областей України: Київської, Житомирської, Рівненської, Львівської, Одеської, Черкаської, Вінницької, Хмельницької, Тернопільської, Волинської, Івано-Франківської та Чернівецької.

Починаючи з літа 2020 року, на всіх лініях FlixBus застосовуються підвищені стандарти безпеки та гігієни. Після кожної поїздки проводиться професійна дезінфекція автобусів. Пасажири зобов'язані під час поїздки носити маску, закриваючи їй ніс і рот. Компанія також нагадує своїм клієнтам про необхідність уважно перевіряти правила в'їзду в країну перед плануванням поїздки.

________________

Для пошуку виробників і дистриб'юторів, експортерів і імпортерів товарів і послуг в Україні і за кордоном - скористайтеся базою даних компаній "КОМПАСС Україна". Безкоштовна демо-версія
Служба новин компанії КОМПАСС Україна | Прочитано: 294 |
Довідник підприємств України,
Європи, Америки, Азії та Африки!

Тільки достовірна інформація!
Бази даних підприємств України,
Європи, Америки, Азії та Африки!

Електронні та онлайн довідники!

Останні новини компаній по темі

Всі новини компаній ...
Сайт управляється системою uCoz