Пошуковий портал КОМПАСС » Новини українських компаній » Виробництво » 2020 » Листопад » 20 » Гофротара теж потребує пакування!

Розміщення новин компаній

Гофротара теж потребує пакування!

Планова модернізація обладнання Ізмаїльського комбінату пройшла успішно!

Ізмаїльський целюлозно-картонний комбінат, перемагаючи у всеукраїнських та світових конкурсах по упаковці, прагне до досконалості в усьому.

Комінат виробляє різновид гофротари (4 клапанний ящик, кондитерські лотки, гофроящик для овочів і фруктів, широкий асортимент гофроящиків для вина і пива та інших алкогольних напоїв, шоу-бокси, вітрини та дисплеї), але також, ми піклуємося не тільки про якість і дотримання термінів виробництва, а також про упаковку готової продукції та її доставку в належному вигляді на склад замовників.

У рамках планової модернізації обладнання Ізмаїльського комбінату, введена в експлуатацію нова автоматична обв'язувальна машина продуктивністю обв'язки пластиковою стрічкою 19 пачок в хвилину.

Швидке формування пачок гофропродукції створює додаткові зручності не тільки для формування палети для відвантаження, а також працівникам складів при подачі пачок гофротари в складеному вигляді для подальшого застосування - фасування готової продукції.

Створюючи папір, здійснюємо мрії - слоган Ізмаїльського комбінату, підтверджений реальними справами!
-----------------

Для пошуку виробників і дистриб'юторів, експортерів і імпортерів товарів і послуг в Україні і за кордоном - скористайтеся базою даних компаній "КОМПАСС Україна". Безкоштовна демо-версія
Служба новин компанії КОМПАСС Україна | Прочитано: 311 |
Довідник підприємств України,
Європи, Америки, Азії та Африки!

Тільки достовірна інформація!
Бази даних підприємств України,
Європи, Америки, Азії та Африки!

Електронні та онлайн довідники!

Останні новини компаній по темі

Всі новини компаній ...
Сайт управляється системою uCoz