Пошуковий портал КОМПАСС » Новини українських компаній » Інтернет і технології » 2020 » Грудень » 2 » GOODRAM розширює асортимент M.2 SSD накопичувачів IRDM

Розміщення новин компаній

GOODRAM розширює асортимент M.2 SSD накопичувачів IRDM

Минуло три роки з моменту випуску перших модулів пам'яті GOODRAM під суббрендом IRDM. За цей час, оверклокерскі модулі пам'яті і твердотільні накопичувачі IRDM стали зразком високої якості, що відповідає очікуванням найвимогливіших користувачів.

До недавнього часу найпопулярнішим споживчим рішенням був формат 2,5-дюймового SSD. Однак, спостерігаючи за результатами продажів, неважко помітити, що форм-фактор PCI Express незабаром скине SATA-рішення з займаного п'єдесталу. Тому компанія GOODRAM вирішила розширити свій асортимент новинкою - SSD накопичувачем IRDM M.2, що використовує інтерфейс PCIe 3x4 і оснащений DRAM буфером.

Новий твердотільний накопичувач пропонує зростання продуктивності у декілька разів, порівняно з SATA III. Це означає прискорення завантаження в шість разів і вищу швидкість запису сейвів ваших улюблених ігор. Твердотільні накопичувачі з PCI Express також більш енергоефективні, що сподобається більшості ентузіастів, які проводять багато часу за іграми. Наявність DRAM буфера забезпечує стабільну роботу диска навіть під інтенсивним ігровим навантаженням. Це означає, що ми не зіткнемося з проблемами продуктивності, характерними для дисків без такої буферизації.

Крім того, що накопичувач відмінно працює у стандартних ПК, варто згадати, що в ноутбуках роз'єм M.2 майже завжди вбудований поруч з роз'ємом SATA. У такій ситуації ми можемо встановити два диска: швидкий M.2 SSD для системи і найважливіших додатків, плюс SATA III в якості резервного диска. Інший варіант - вибрати IRDM M.2 більшого обсягу, наприклад 2 ТБ, і не витрачати зайві гроші на додатковий диск, а отримати доступ до всіх програм з одного накопичувача.

Пропонуючи швидкість читання 3200 МБ/с на інтерфейсі PCIe 3x4, новинка демонструє гідний результат як для продукту з PCIe 3.0. Такі показники дозволяють використовувати IRDM M.2 як альтернативу SSD з інтерфейсом PCIe 4.0. продуктивність яких поза конкуренцією, але вони як і раніше залишаються надто дорогими для більшості користувачів.

• перевірена технологія TLC 3D NAND Flash
• інтерфейс PCIe 3x4
• 8-канальний контролер Phison E12 з DRAM буфером
• 5 років гарантії + техпідтримка
• доступні місткості: 256 ГБ, 512 ГБ, 1 ТБ, 2 ТБ
_________________________

Для пошуку виробників і дистриб'юторів, експортерів і імпортерів товарів і послуг в Україні і за кордоном - скористайтеся базою даних компаній "КОМПАСС Україна". Безкоштовна демо-версія
Служба новин компанії КОМПАСС Україна | Прочитано: 268 |
Довідник підприємств України,
Європи, Америки, Азії та Африки!

Тільки достовірна інформація!
Бази даних підприємств України,
Європи, Америки, Азії та Африки!

Електронні та онлайн довідники!

Останні новини компаній по темі

Всі новини компаній ...
Сайт управляється системою uCoz