Пошуковий портал КОМПАСС » Новини українських компаній » Інтернет і технології » 2020 » Вересень » 13 » Google Maps Platform як інструмент створення ігор

Розміщення новин компаній

Google Maps Platform як інструмент створення ігор

Компанія Wise IT представляє віртуальну Gaming платформу для мобільних пристроїв від компанії Google - унікальну можливість творити власну реальність.

Скористайтеся усіма перевагами Gaming платформи від Google Maps.

Створення захоплюючих нових світів

Компанія Google постійно працює над поліпшенням якості і кількості даних на карті, тому ви отримаєте доступ до сотень мільйонів тривимірних будівель, доріг, пам'яток, кафе і парків для створення власної гри.

Будуйте і змінюйте світ під потреби гри

Дороги, будівлі та парки перетворюються в ігрові об'єкти за допомогою платформи Unity, де ви зможете налаштувати будь-який ігровий елемент. Наповнюйте парки деревами, океани - хвилями, а пляжі - парасольками. Налаштуйте кольори, текстури і розміри об'єктів виходячи з власних уподобань.

Створюйте захоплюючі ігри в реальному світі

Якщо вам потрібно підібрати місце для гри і привести своїх гравців, наприклад, в затишне кафе в Парижі або в галасливий паб в Дубліні, Google Platform надасть реальні місця, дані і властивості об'єктів з Google Maps.

Покладіться на масштабування Google

Використання інфраструктури Google Maps по всьому світу дає можливість масштабування і високий рівень відмовостійкості. Це дуже важливо при глобальному ігровому процесі з одночасною участю мільйонів гравців і раптових скачках трафіку.

Перенесіть свій ігровий світ в реальний світ!
____________________________

Для пошуку виробників і дистриб'юторів, експортерів і імпортерів товарів і послуг в Україні і за кордоном - скористайтеся базою даних компаній "КОМПАСС Україна". Безкоштовна демо-версія
Служба новин компанії КОМПАСС Україна | Прочитано: 153 |
Довідник підприємств України,
Європи, Америки, Азії та Африки!

Тільки достовірна інформація!
Бази даних підприємств України,
Європи, Америки, Азії та Африки!

Електронні та онлайн довідники!

Останні новини компаній по темі

Всі новини компаній ...
Сайт управляється системою uCoz