Пошуковий портал КОМПАСС » Новини українських компаній » Виробництво » 2021 » Лютий » 23 » Hyundai локалізує виробництво швидкісних поїздів в Україні

Розміщення новин компаній

Hyundai локалізує виробництво швидкісних поїздів в Україні

Компанія Hyundai Corporation, великий південнокорейський виробник залізничної техніки та інфраструктури, розповіла про умови, на яких продовжить співпрацю з Україною для розвитку швидкісного залізничного сполучення. Про це оголосив на Всеукраїнському форумі «Україна 30» віцепрезидент підрозділу комерційного транспорту і енергетики Hyundai Corporation Юн Сук Чой, пише видання Root Nation.

«Корпорація Hyundai, як довгостроковий партнер, бажає приєднатися до плану розвитку залізничного транспорту України. На цьому етапі ми готові надати фінансування для декількох проєктів. Особливо ми зацікавлені в будівництві швидкісної залізниці і постачання 10 нових швидкісних електричних поїздів з 90 вагонами HRCS2», – повідомив він.

Також було оголошено про переговори з урядом країни на предмет фінансової підтримки українського проєкту.

«Ми також з нетерпінням чекаємо готовності підтримки України в транспортних проєктах з боку уряду Південної Кореї. Ми з урядом Кореї обговорюємо новий проєкт з наданням 10 швидкісних поїздів Фонду співробітництва та економічного розвитку й очікуємо найближчим часом офіційної відповіді від уряду України», – уточнив Юн Сук Чой.

Представник Hyundai запросив міністра інфраструктури Владислава Криклія відвідати виробництво в Південній Кореї та зазначив, що компанія готова частково передати технології виробництва в Україну.

«Також корпорація Hyundai має намір почати детальні переговори про можливість інвестування в Україну та передачу технологій для локалізації виробництва складних систем», – заявив віцепрезидент Hyundai.

Зі свого боку, Владислав Криклій зазначив, що з Hyundai планується підписання меморандумів, згідно з якими на розробку пре-ТЕО для реалізації проєкту швидкісного залізничного сполучення в Україні буде виділено грант у розмірі $2 млн. Делегація МІУ та УЗ відправиться до Південної Кореї вже в березні. За висновками візиту буде розпочато підготовку відповідної міжурядової угоди.

Для пошуку виробників і дистриб'юторів, експортерів і імпортерів товарів і послуг в Україні і за кордоном - скористайтеся базою даних компаній "КОМПАСС Україна". Безкоштовна демо-версія
Служба новин компанії КОМПАСС Україна | Прочитано: 175 |
Довідник підприємств України,
Європи, Америки, Азії та Африки!

Тільки достовірна інформація!
Бази даних підприємств України,
Європи, Америки, Азії та Африки!

Електронні та онлайн довідники!

Останні новини компаній по темі

Всі новини компаній ...
Сайт управляється системою uCoz