Пошуковий портал КОМПАСС » Новини українських компаній » Фінанси і страхування » 2019 » Грудень » 20 » IBI-Rating підтвердило рейтинги Краматорська і оновило інвестиційний паспорт міста

Розміщення новин компаній

IBI-Rating підтвердило рейтинги Краматорська і оновило інвестиційний паспорт міста

Національне рейтингове агентство ІВІ-Rating повідомляє про підтвердження кредитного рейтингу Краматорська на рівні uaВВВ+ з прогнозом «стабільний», а також рейтингу інвестиційної привабливості на рівні invВВВ.

Такі рівні рейтингів відображають достатню спроможність міста розраховуватися за своїми борговими зобов'язаннями та достатню інвестиційну привабливість. «Стабільний» прогноз, з високою часткою ймовірності, передбачає незмінність рейтингу на горизонті 12 місяців. Оцінка uaВВВ+ відповідає інвестиційному рівню кредитного рейтингу.

Основними факторами, які вплинули на підтвердження рейтингу, стали:

1.Структура економічного комплексу міста

Економіка Краматорська помірно диверсифікована, а її основу становить потужний промисловий комплекс, що складається з підприємств машинобудування і металургії. Місту притаманний низький рівень безробіття і відсутність заборгованості по виплаті заробітної плати.

2. Конкурентні переваги в порівнянні з іншими містами країни

Краматорськ - адміністративний, діловий, економічний та логістичний центр Донецької області. У місті локалізовані значні кадрові ресурси, а також місткий внутрішній ринок: на території Краматорської міської ради проживає майже 190 тис. осіб, з яких 3/4 - економічно активне населення. Крім того, місто має значну кількість різнопрофільних навчальних закладів. Також, в ретроспективі 2016-2019 рр. спостерігається позитивна динаміка розвитку інфраструктури та громадських просторів, поліпшення якості міського середовища.

3. Ефективність фінансової політики і бюджетні показники

Загальні надходження до бюджету Краматорська за підсумками 9 місяців 2019 року склали 1,57 млрд грн, із яких 58% - власні доходи. У аналізованому періоді бюджет міста був зведений з профіцитом, а його ліквідність з початку року підвищилася. Не менше 10% міського бюджету спрямовуються на фінансування проєктів розвитку (капітальні витрати і трансферти). У той же час, з огляду на функціонування на території міськради значного числа освітніх і медичних установ, основний обсяг коштів міського бюджету спрямовується на фінансування захищених і закріплених видатків. На тлі зростання показників економіки міста все ще зберігається чутливість доходів бюджету від діяльності окремих підприємств і реалізації державної бюджетної політики. При цьому, низьке боргове навантаження на дохідну частину бюджету дозволяє міській владі залучати додаткове фінансування, в т.ч. на розвиток інфраструктурних проєктів.

«Зростання ряду економічних показників фіксується вже третій рік поспіль. Усі ці результати позитивно оцінюють і експерти. Агентство IBI-Rating підтвердило кредитний рейтинг Краматорська - це, безумовно, вагомий аргумент для інвесторів. Наша мета - закріпити ці позитивні тенденції і перетворити Краматорськ у місто, комфортне для життя людей і привабливе для ведення бізнесу», - підкреслив міський голова Краматорська Андрій Панков.

Також, на сайті міської ради опубліковано оновлений Інвестиційний паспорт Краматорська. Документ розроблений спільно з експертами Рейтингового агентства IBI-Rating з урахуванням кращих європейських практик. Паспорт дає можливість презентувати інвестиційний потенціал Краматорська і стане ефективним інструментом для налагодження ділових контактів з потенційними інвесторами. Крім загальних відомостей про місто Краматорськ і показників розвитку економіки муніципалітету у виданні зібрано і структуровано інформацію про: інвестиційні можливості, конкурентні переваги, транспортне сполучення, кадровий потенціал, податки, підключення до мереж, фонд нежитлової нерухомості, соціально-культурний розвиток міста, якість життя населення та ін.

«Інформація у паспорті структурована таким чином, щоб інвестору було легше оцінити переваги і потенціал Краматорська. Крім іншого, бізнесменові вкрай важлива сервісна інфраструктура - це наявність банківських установ, робота кур'єрських служб і торгових мереж, надання адміністративних послуг тощо. Для оцінки якості життя інвестора і його співробітників тут також зосереджена інформація щодо шкіл, лікарень, дитячих садків та екології», - зазначив директор департаменту управління проєктами РА IBI-Rating Віктор Шулик.

Великі обсяги інформації у паспорті представлені за допомогою інфографіки, що дає можливість наочно показати співвідношення фактів, а також швидше ознайомитися зі змістом. Отримати більш детальну інформацію, у тій чи іншій сфері, можна за допомогою переходу на URL-адреси за допомогою сканування QR-кодів. Таким чином, за 15 хвилин потенційний інвестор зможе навіть заочно познайомитися з Краматорськом. Брошура складена українською та англійською мовами і орієнтована на вітчизняних і зарубіжних інвесторів. Зараз документ у відкритому доступі знаходиться на сайтах Краматорської міської ради та рейтингового агентства IBI-Rating.

____________________Для пошуку виробників і дистриб'юторів, експортерів і імпортерів товарів і послуг в Україні і за кордоном - скористайтеся базою даних компаній "КОМПАСС Україна". Безкоштовна демо-версія
Служба новин компанії КОМПАСС Україна | Прочитано: 244 |
Довідник підприємств України,
Європи, Америки, Азії та Африки!

Тільки достовірна інформація!
Бази даних підприємств України,
Європи, Америки, Азії та Африки!

Електронні та онлайн довідники!

Останні новини компаній по темі

Всі новини компаній ...
Сайт управляється системою uCoz