Пошуковий портал КОМПАСС » Новини українських компаній » Фінанси і страхування » 2019 » Серпень » 9 » IBI-Rating визначило рейтинг фінансової стійкості ТДВ «СК «Мотор-Гарант» на рівні uaAAifr

Розміщення новин компаній

IBI-Rating визначило рейтинг фінансової стійкості ТДВ «СК «Мотор-Гарант» на рівні uaAAifr

Рейтингове агентство IBI-Rating повідомляє про визначення рейтингу фінансової стійкості Товариства з додатковою відповідальністю «Страхова компанія «Мотор-Гарант» на рівні uaAAifr, прогноз рейтингу «стабільний».

ТДВ «СК «Мотор-Гарант» працює на ринку страхування з 2000 року та входить до складу банківської групи разом із АТ «МОТОР-БАНК». Кінцевим бенефіціарним власником ТДВ «СК «Мотор-Гарант» виступає Богуслаєв Вячеслав Олександрович, якому станом на початок квітня поточного року належало 83,6% акцій страхової компанії. Страховик є членом Асоціації «Страховий бізнес», Ліги страхових організацій України, Моторного (транспортного) страхового бюро України, а також Ядерного страхового пулу України. Компанія має 21 ліцензію на здійснення страхової діяльності (13 видів добровільного страхування, 8 видів - обов'язкового страхування).

Головний офіс ТДВ «СК «Мотор-Гарант» знаходиться в м. Запоріжжя; додатково страховик має три представництва та відділи продажу страхових продуктів в Запорізькій, Дніпропетровській, Київській, Хмельницькій та Харківській областях. Незважаючи на високу конкуренцію на страховому ринку України, ТДВ «СК «Мотор-Гарант» демонструє відносно стабільні позиції серед понад 200 учасників страхового ринку (non-life), входячи в ТОП 50 лідерів ринку за основними показниками: обсягом активів, власного капіталу, залучених премій та здійснених виплат. Крім того, за підсумками 2018 року ТДВ «СК «Мотор-Гарант» посіло третю позицію серед страхових компаній Запорізької області за обсягом залучених страхових премій, а також перше місце з добровільного медичного страхування в Запорізькій області.
Стратегічними видами страхування для компанії виступають: обов’язкове страхування цивільної авіації, страхування від вогневих ризиків, страхування майна, а також медичне страхування. Вагомі надходження страховик додатково отримує за договорами страхування цивільної відповідальності власників наземного транспорту (включаючи відповідальність перевізника), страхування вантажів, а також за полісами ОСЦПВ. ТДВ «СК «Мотор-Гарант» демонструє прийнятні показники ефективності діяльності, чому зокрема сприяє невисокий рівень страхових виплат.

Чистий прибуток за підсумками 2018 року та І кварталу 2019 року склав відповідно 17,7 млн грн та 1,5 млн грн.
Визначений рівень рейтингу фінансової стійкості ТДВ «СК «Мотор-Гарант» обумовлений прийнятною диверсифікацією страхового портфеля за видами страхування, стабільною динамікою обсягу зароблених страхових премій, високими показниками ліквідності та платоспроможності, а також доброю якістю і достатньою диверсифікацією активів, якими представлені страхові резерви. В свою чергу, стримуючими факторами є наявність залежності від окремих великих страхувальників, суттєвий обсяг фінансових інвестицій у вигляді внесків у капітал інших підприємств, нестабільність операційного середовища, мінливість регуляторного поля, а також чутливість дохідної бази компанії до зміни ситуації в реальному секторі.

Для проведення аналітичного дослідження були використані матеріали, отримані від ТДВ «СК «Мотор-Гарант», в тому числі: фінансова звітність за 2016-2018 рр. та 3 місяці 2019 року, інша необхідна внутрішня інформація, а також інформація з відкритих джерел, яку Рейтингове агентство вважає достовірною.
______________

Для пошуку виробників і дистриб'юторів, експортерів і імпортерів товарів і послуг в Україні і за кордоном - скористайтеся базою даних компаній "КОМПАСС Україна". Безкоштовна демо-версія
Служба новин компанії КОМПАСС Україна | Прочитано: 227 |
Довідник підприємств України,
Європи, Америки, Азії та Африки!

Тільки достовірна інформація!
Бази даних підприємств України,
Європи, Америки, Азії та Африки!

Електронні та онлайн довідники!

Останні новини компаній по темі

Всі новини компаній ...
Сайт управляється системою uCoz