Пошуковий портал КОМПАСС » Новини українських компаній » Нафта, газ, енергетика » 2021 » Січень » 19 » Імпорт вугілля впав на 20%

Розміщення новин компаній

Імпорт вугілля впав на 20%

У 2020 році в Україні помітно знизився імпорт вугілля — кам’яного й антрациту. Загалом цифри зменшилися майже на 20%, а в кількісному показнику — на 4,13 млн тонн. Всього у 2020 році було ввезено майже 17 млн ​​тонн різних видів вуглем. Такі дані оприлюднили в Державній митній службі, повідомляє Перший Діловий телеканал.

Фінансовий показник теж красномовний: у 2019 році було імпортовано вугілля на 3,04 млрд доларів, а у 2020-му — на 1,69 млрд доларів. Найбільша частка імпорту — з Російської Федерації (близько 62%), за нею йдуть США і Казахстан — 28,4 і 7,46%. Частка всіх інших країн-імпортерів — 2,4%.

Раніше повідомлялося, що на складах ТЕС закінчується вугілля. Згідно зі статистичними даними Міністерства енергетики України, на складах державних теплоелектростанцій (ТЕС) за станом на 12 січня перебуває 621,8 тис. Тонн вугілля. Це на 324 тис. Тонн менше необхідної норми.

Для пошуку виробників і дистриб'юторів, експортерів і імпортерів товарів і послуг в Україні і за кордоном - скористайтеся базою даних компаній "КОМПАСС Україна". Безкоштовна демо-версія
Служба новин компанії КОМПАСС Україна | Прочитано: 158 |
Довідник підприємств України,
Європи, Америки, Азії та Африки!

Тільки достовірна інформація!
Бази даних підприємств України,
Європи, Америки, Азії та Африки!

Електронні та онлайн довідники!

Останні новини компаній по темі

Всі новини компаній ...
Сайт управляється системою uCoz