Пошуковий портал КОМПАСС » Новини українських компаній » Зв'язок » 2020 » Грудень » 2 » «Юрист онлайн» - нова послуга від Київстар

Розміщення новин компаній

«Юрист онлайн» - нова послуга від Київстар

Абоненти оператора можуть отримати кваліфіковану юридичну консультацію телефоном або на сайті, а також допомогу в підготовці правових документів. Сплачувати за послугу можна з мобільного рахунку.

Користувачам послуги пропонуються юридичні консультації з питань у сімейному, спадковому, податковому праві, які не пов’язані із веденням бізнесу, у питаннях, пов’язаних з володінням та використанням автомобіля, нерухомості, комунальних послуг. Документи, які допомагає готувати юрист – заяви, договори, позови, довіреності тощо.

У межах послуги є два варіанти підписки. «Юрист онлайн класичний» передбачає консультацію з трьох питань та підготовку трьох правочинів. Вартість підписки 30 грн. на місяць. «Юрист онлайн безлімітний» - безлімітна кількість консультацій та підготовка до 10 правових документів, вартість – 50 грн. на місяць. Вартість підписки списується з мобільного рахунку абонента.

«Київстар першим серед мобільних операторів України пропонує своїм абонентам віддалено отримувати юридичні послуги щодо ситуацій, з якими кожен з нас може стикатися у щоденному житті. Сьогодні, коли спілкування, робота, навчання переходить в онлайн, для Київстар важливо забезпечити клієнтів зручним способом отримувати потрібні для комфортного життя послуги. Так, ми вже запустили застосунки для медичних консультацій – Doctor online – та із тренуваннями для дому і спортзали - Fitstar», - зазначає Павло Даніман, директор з маркетингу компанії Київстар.

Партнером сервісу є ТОВ Юридичні та податкові радники, яке надає консультації у сфері права, оподаткування, аудиту тощо.

«Для нас співпраця з Київстар – новий крок в розвитку нашого сервісу з надання юридичних онлайн-консультацій. Ми гарантуємо, що абоненти Київстар отримуватимуть лише кваліфіковану юридичну допомогу, адже кожну консультацію надає не просто юрист, а адвокат з ліцензією. Згідно законодавства України кожен адвокат несе адміністративну та кримінальну відповідальність при наданні консультацій, що виключає навіть теоретичну можливість, що консультація буде надана неякісно чи не кваліфіковано», - коментує директор ТОВ Юридичні та податкові радники Руслан Клименко.

Щоб користуватися послугою необхідно подати заявку на підключення, після чого приходить SMS повідомлення з підтвердженням.

Консультацію можна отримати в робочі дні (понеділок-п’ятниця, 8:00-20:00) телефонним дзвінком на номер 772(дзвінки з номерів Київстар в межах України не тарифікуються) або на сайті в особистому кабінеті, де також можливо завантажити документи для його перевірки юристом.
__________________________

Для пошуку виробників і дистриб'юторів, експортерів і імпортерів товарів і послуг в Україні і за кордоном - скористайтеся базою даних компаній "КОМПАСС Україна". Безкоштовна демо-версія
Служба новин компанії КОМПАСС Україна | Прочитано: 171 |
Довідник підприємств України,
Європи, Америки, Азії та Африки!

Тільки достовірна інформація!
Бази даних підприємств України,
Європи, Америки, Азії та Африки!

Електронні та онлайн довідники!

Останні новини компаній по темі

Всі новини компаній ...
Сайт управляється системою uCoz