Пошуковий портал КОМПАСС » Новини українських компаній » Інтернет і технології » 2020 » Вересень » 15 » Кабмін запустив державний онлайн-магазин, що допоможе МСБ продавати товари державі

Розміщення новин компаній

Кабмін запустив державний онлайн-магазин, що допоможе МСБ продавати товари державі

Кабінет міністрів України прийняв постанову про впровадження електронного каталогу Prozorro Market.

Про це на своїй сторінці у фейсбук повідомила заступник міністра розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства Світлана Панаіотіді, пише видання Бізнес.

«Електронний каталог Prozorro Market — це державний онлайн-магазин. Він допомагає малому та середньому бізнесу продавати свої товари державі. А установам — в кілька кліків купувати товари широкого вжитку за вигідними цінами: пальне, канцелярію, комп`ютерну техніку, меблі тощо», — написала вона.

За її словами, донедавна Prozorro Market працював у пілотному режимі, і зараз у ньому можна проводити закупівлі лише до 50 тис. грн. А саме з прийняттям постанови про порядок формування та використання електронного каталогу відбудеться повноцінний запуск Prozorro Market.

«Ця постанова дасть змогу проводити там закупівлі до 200 тисяч гривень (для замовників, що займають монопольне положення — до 1 мільйона гривень). І це відкриє для бізнесу — зокрема малого та середнього бізнесу, якому потрібні додаткові стимули в часи кризи — ринок з потенційним обсягом 30 млрд грн на рік», — зазначила Панаіотіді.

Для пошуку виробників і дистриб'юторів, експортерів і імпортерів товарів і послуг в Україні і за кордоном - скористайтеся базою даних компаній "КОМПАСС Україна". Безкоштовна демо-версія
Служба новин компанії КОМПАСС Україна | Прочитано: 128 |
Довідник підприємств України,
Європи, Америки, Азії та Африки!

Тільки достовірна інформація!
Бази даних підприємств України,
Європи, Америки, Азії та Африки!

Електронні та онлайн довідники!

Останні новини компаній по темі

Всі новини компаній ...
Сайт управляється системою uCoz