Пошуковий портал КОМПАСС » Новини українських компаній » Зв'язок » 2020 » Жовтень » 19 » Київстар пропонує абонентам користуватися послугами безкоштовно

Розміщення новин компаній

Київстар пропонує абонентам користуватися послугами безкоштовно

До 31 грудня 2020 року включно абоненти Київстар зможуть один день на тиждень безкоштовно користуватися безлімітним мобільними інтернетом та дзвінками в мережі оператора, навіть якщо у них на рахунку 0 грн.

Нова пропозиція Київстар – «Щасливий день» – допоможе абонентам заощадити кошти та бути на зв’язку навіть без поповнення рахунку. Цими умовами можуть скористатися абоненти з тарифами передплати* та з тарифами «Все разом». Для цього їм достатньо лише підключити пакет послуг одним із зручних способів:

• зателефонувавши на безкоштовний номер 222;
• надіславши запит *222#.

Після активації послуг абоненти отримають відповідне SMS-повідомлення і протягом доби у них будуть діяти безлімітний мобільний інтернет та нетарифіковані хвилини для дзвінків у мережі Київстар. Кожного тижня абоненти зможуть підключати таким чином новий пакет послуг на 24 години.

Щоб безлімітним 4G скористалося якнайбільше абонентів, Київстар активно розширює свою мережу. Мобільний оператор вже підключив до швидкісного інтернету понад 15 тисяч населених пунктів, де живе 84% населення України. Для цього Київстар використовує як частоти 900 МГц, так і частоти 1800 МГц та 2600 МГц.

*Акція не розповсюджується на тарифи зі спеціальними умовами: «Все разом 4G», «Роутер 4G», «SIM для пристроїв», «Smart SIM», «Київстар Домашній 4G», «Професіонал».


________________________

Для пошуку виробників і дистриб'юторів, експортерів і імпортерів товарів і послуг в Україні і за кордоном - скористайтеся базою даних компаній "КОМПАСС Україна". Безкоштовна демо-версія
Служба новин компанії КОМПАСС Україна | Прочитано: 300 |
Довідник підприємств України,
Європи, Америки, Азії та Африки!

Тільки достовірна інформація!
Бази даних підприємств України,
Європи, Америки, Азії та Африки!

Електронні та онлайн довідники!

Останні новини компаній по темі

Всі новини компаній ...
Сайт управляється системою uCoz