Пошуковий портал КОМПАСС » Новини українських компаній » Зв'язок » 2020 » Січень » 18 » Київстар робить YouTube, Instagram та інші додатки безлімітними для всіх абонентів

Розміщення новин компаній

Київстар робить YouTube, Instagram та інші додатки безлімітними для всіх абонентів

До 1 березня 2020 року включно всі абоненти передплати та контракту Київстар можуть користуватися популярними відео сервісами безлімітно, тобто мегабайти мобільного інтернету у них не будуть списуватися.

Серед додатків, на котрі розповсюджуються умови акції: YouTube та Instagram, Twitch, Київстар ТБ, Megogo, Oll TV, Divan TV, 1+1 video, а також Netflix та Amazon Video. Щоб скористатися пропозицією, абонентам Київстар достатньо:

• користуватися на смартфоні офіційними додатками вказаних платформ та передплатити користування ними, в разі потреби.

• мати оплачений пакет послуг Київстар.

Як показує статистика Київстар, майже 50% всього мобільного інтернету абоненти використовують для перегляду відео у стрімінгових сервісах або у соціальних мережах. Тому у своїх тариф компанія пропонує безліміний доступ до найпопулярніших в Україні та світі додатків. До 1 березня включно всі абоненти Київстар зможуть переконатися у перевагах безліму. А завдяки швидкісному 4G дивитися відео у високій якості можна без затримок на завантаження.

Зараз 4G мережа Київстар вже працює у 9,5 тис. містах та селах України, де проживає 74% населення країни.
______________

Для пошуку виробників і дистриб'юторів, експортерів і імпортерів товарів і послуг в Україні і за кордоном - скористайтеся базою даних компаній "КОМПАСС Україна". Безкоштовна демо-версія
Служба новин компанії КОМПАСС Україна | Прочитано: 146 |
Довідник підприємств України,
Європи, Америки, Азії та Африки!

Тільки достовірна інформація!
Бази даних підприємств України,
Європи, Америки, Азії та Африки!

Електронні та онлайн довідники!

Останні новини компаній по темі

Всі новини компаній ...
Сайт управляється системою uCoz