Пошуковий портал КОМПАСС » Новини українських компаній » Зв'язок » 2020 » Жовтень » 13 » Київстар запустив платформу для роботи з даними: Відкритий Телеком

Розміщення новин компаній

Київстар запустив платформу для роботи з даними: Відкритий Телеком

Відкритий Телеком від Київстар є платформою, яка дає доступ до API-продуктів та консолідованих статистичних даних оператора, а також необхідні елементи для їх інтеграції з бізнесом.

API від Київстар дозволяють використовувати можливості оператора для розробки нових продуктів, створення додатків, автоматизації бізнес процесів. З Відкритим Телекомом бізнес може швидко протестувати гіпотези щодо нових продуктів або процесів та покращити існуючі. Зараз на платформі доступні перші 4 цифрові (API) продукти: програмовані SMS, Viber-розсилки, фінансовий скоринг та перевірка IMSI. Перелік доступних API буде поступово розширюватись, оскільки зараз портал працює в режимі закритої Бета-версії.

«Київстар стає продуктовою компанією та розвиває відповідну культуру всередині. Наша команда за один рік виросла в три рази, до 150 чоловік, та запропонувала ринку нові продукти. Відкритий Телеком є одним з них. Ця ініціатива демонструє наміри компанії відкривати наші можливості та рішення відповідно до запитів ринку та партнерів», - коментує Михайло Нестор, директор з розробки діджитал продуктів компанії Київстар.

Щоб скористатися послугами Відкритого Телекому необхідно:

1. Зареєструватися на порталі та отримати доступ до тестового середовища (зараз це заявка для раннього доступу)
2. Подати заявку на верифікацію. Вона не вимагає будь-якої конфіденційної інформації про бізнес, адже всі дані, які потрібні для початку верифікації, є відкритими.
3. Після підтвердження верифікації облікового запису зі сторони оператора, можна розпочати користування продуктами.

Вартість користування вказана на сайті в розділі «Наші продукти» за кожною запропонованою послугою.

Київстар Відкритий Телеком є надійно захищеним інструментом для роботи з даними вашої компанії. Його розробка проводилася згідно рекомендацій OWASP (онлайн-спільнота, яка створює вільнодоступні статті, методології, документацію, інструменти та технології в галузі безпеки веб-застосунків).

Нагадаємо, Київстар дотримується Законів України «Про інформацію» та «Про захист персональних даних» і не передає та не продає персональні дані абонентів. Усі аналітичні моделі з використанням великих даних будуються на основі неперсоніфікованих та зашифрованих даних.
_______________________

Для пошуку виробників і дистриб'юторів, експортерів і імпортерів товарів і послуг в Україні і за кордоном - скористайтеся базою даних компаній "КОМПАСС Україна". Безкоштовна демо-версія
Служба новин компанії КОМПАСС Україна | Прочитано: 315 |
Довідник підприємств України,
Європи, Америки, Азії та Африки!

Тільки достовірна інформація!
Бази даних підприємств України,
Європи, Америки, Азії та Африки!

Електронні та онлайн довідники!

Останні новини компаній по темі

Всі новини компаній ...
Сайт управляється системою uCoz