Пошуковий портал КОМПАСС » Новини українських компаній » Банки » 2021 » Квітень » 6 » Кількість клієнтів мікро-, малого та середнього бізнесу Ощадбанку сягнула 200 тисяч

Розміщення новин компаній

Кількість клієнтів мікро-, малого та середнього бізнесу Ощадбанку сягнула 200 тисяч

Двісті тисяч клієнтів мікро-, малого та середнього бізнесу (ММСБ) залучено на обслуговування до Ощадбанку – про досягнення цієї цифри департамент ММСБ відзвітував на початку квітня.

Вагому частину цих підприємців та компаній (75 тисяч) вдалося залучити протягом останніх років, відколи обслуговування цього сегмента клієнтів в Ощаді було виділено в окрему бізнес-лінію.

Найбільша кількість клієнтів ММСБ (34%) належать до сфери торгівлі. Далі за видами діяльності переважають неприбуткові організації, підприємства з обслуговування будинків та територій, сільськогосподарські підприємства. В географічному розрізі майже чверть клієнтів розташовані в Києві та області, далі йдуть підприємці зі Львова.

Станом на кінець першого кварталу кредитний портфель клієнтів ММСБ Ощадбанку становив 6,1 млрд грн; за І квартал 2021 року він зріс на 358 млн грн. Нещодавно портфель лише мікрокредитів Ощаду перевищив 1 млрд грн.
_______________________________

Для пошуку виробників і дистриб'юторів, експортерів і імпортерів товарів і послуг в Україні і за кордоном - скористайтеся базою даних компаній "КОМПАСС Україна". Безкоштовна демо-версія
Служба новин компанії КОМПАСС Україна | Прочитано: 137 |
Довідник підприємств України,
Європи, Америки, Азії та Африки!

Тільки достовірна інформація!
Бази даних підприємств України,
Європи, Америки, Азії та Африки!

Електронні та онлайн довідники!

Останні новини компаній по темі

Всі новини компаній ...
Сайт управляється системою uCoz