Пошуковий портал КОМПАСС » Новини українських компаній » Комп'ютери та технології » 2020 » Вересень » 14 » Kioxia розширює асортимент флеш-продукції

Розміщення новин компаній

Kioxia розширює асортимент флеш-продукції

Wilk Elektronik, офіційний партнер та дистриб’ютор бренду Kioxia (раніше відомого як TOSHIBA) на ринках центральної, східної та південної Європи, представляє нові продукти з флеш-пам’яттю - карти SD/microSD та флеш-накопичувачі.

Нещодавній старт продажів SSD-дисків під брендом Kioxia, тільки розпалив апетит усіх ентузіастів та поціновувачів надійності, яку символізує маркування “зроблено в Японії". Починаючи з середини вересня на ринок виходять нові продукти: SD- та microSD-карти лінійки Exceria, а також флеш-накопичувачі USB 2.0 та 3.0.

Нові карти пам'яті, по аналогії з SSD, розділені на три лінійки в залежності від характеристик та сфери застосування. Для карт microSD це: Exceria, Exceria Plus и Exceria High Endurance. А для SD-карт: Exceria, Exceria Plus и Exceria Pro. SD-карти пам'яті KIOXIA Exceria Pro, це чудовий вибір для професійних фотографів та фотографів-любителів.

Вони призначені для використання як у дзеркальних, так і у бездзеркальних камерах. Відрізняючись серед інших карт високою якістю та надійністю, вони забезпечують найкраще збереження ваших фото та відео. Карти KIOXIA microSD серії Exceria High Endurance, створювались спеціально для таких пристроїв як відеокамери та камери спостереження.

Екстремально висока витривалість цих карт дозволяє довгий час продовжувати записувати та перезаписувати файли без появи помилок чи пошкодження відеоматеріалів. Також асортимент KIOXIA доповнюється сучасними та елегантними флеш-накопичувачами, представленими у об'ємах від 16 ГБ для USB 2.0, і аж до 256 ГБ для USB 3.0.

В українські роздрібні мережі та інтернет-магазини продукти KIOXIA надійдуть на початку 4 кварталу 2020 року.
____________________

Для пошуку виробників і дистриб'юторів, експортерів і імпортерів товарів і послуг в Україні і за кордоном - скористайтеся базою даних компаній "КОМПАСС Україна". Безкоштовна демо-версія
Служба новин компанії КОМПАСС Україна | Прочитано: 125 |
Довідник підприємств України,
Європи, Америки, Азії та Африки!

Тільки достовірна інформація!
Бази даних підприємств України,
Європи, Америки, Азії та Африки!

Електронні та онлайн довідники!

Останні новини компаній по темі

Всі новини компаній ...
Сайт управляється системою uCoz