Пошуковий портал КОМПАСС » Новини українських компаній » Банки » 2020 » Вересень » 23 » Клієнти ПриватБанку можуть безконтактно оплачувати покупки фітнес-браслетом Mi Smart Band 4 NFC

Розміщення новин компаній

Клієнти ПриватБанку можуть безконтактно оплачувати покупки фітнес-браслетом Mi Smart Band 4 NFC

ПриватБанк відкриває своїм клієнтам нову можливість безконтактно оплачувати покупки за допомогою Mi Smart Band 4 NFC. "Платіжна" модифікація популярного фітнес-браслета з функцією безконтактної оплати є спільною розробкою Xiaomi і Mastercard, і доступна клієнтам ПриватБанку – ексклюзивно держателям карток цієї платіжної системи.

Щоб налаштувати безконтактну оплату на Mi Smart Band 4 NFC, необхідно встановити на смартфон додаток Mi Fit і додати платіжну картку ПриватБанку у відповідній вкладці (можна прив'язати до 6 карток).

Для оплати покупок браслетом Mi Smart Band 4 NFC необхідно перейти до меню «Картки», вибрати одну з доданих платіжних карт і піднести пристрій до термінала для оплати.

Платежі браслетом захищені технологією токенізаціі Mastercard, завдяки якій номер картки замінюється на 16-значний токен. Дані картки зберігаються в надійно захищеному NFC-чипі, розробленому компанією NXP. Несанкціонований доступ до цих відомостей неможливий.

Mi Smart Band 4 NFC зберіг всі переваги звичайного Mi Smart Band 4: кольоровий OLED-дисплей, рекордна автономність, корпус із водонепроникністю до 5 АТМ, підтримка відстеження плавання і управління музичним плеєром. Тепер до них приєднався NFC-чип, що дозволяє оплачувати покупки за допомогою технології безконтактної оплати Mastercard. Запуск продукту відбувся в партнерстві з одним з найбільших маркетплейсів України АЛЛО.

Mi Smart Band 4 NFC можна буде придбати в Україні з 23 вересня на маркетплейсі allo.ua, в офлайн-магазинах АЛЛО й авторизованих Mi Store.
_______________________

Для пошуку виробників і дистриб'юторів, експортерів і імпортерів товарів і послуг в Україні і за кордоном - скористайтеся базою даних компаній "КОМПАСС Україна". Безкоштовна демо-версія
Служба новин компанії КОМПАСС Україна | Прочитано: 265 |
Довідник підприємств України,
Європи, Америки, Азії та Африки!

Тільки достовірна інформація!
Бази даних підприємств України,
Європи, Америки, Азії та Африки!

Електронні та онлайн довідники!

Останні новини компаній по темі

Всі новини компаній ...
Сайт управляється системою uCoz