Пошуковий портал КОМПАСС » Новини українських компаній » Банки » 2020 » Листопад » 10 » Клієнти ПриватБанку отримають захищений «хмарний» КЕП в Приват24 безкоштовно

Розміщення новин компаній

Клієнти ПриватБанку отримають захищений «хмарний» КЕП в Приват24 безкоштовно

Усі бізнес-клієнти ПриватБанку (в тому числі нотаріуси, держреєстратори і суб'єкти, прирівняні до них, а також держоргани, підприємства і організації державної форми власності) можуть отримати захищений кваліфікований електронний підпис (скорочено «КЕП») з «хмарною» технологією SmartID в ПриватБанку - це можна зробити онлайн в Приват24Бізнес з проходженням відповідних ідентифікаційних процедур.

Як повідомили в ПриватБанку, запущена у 2020-му році технологія «хмарного» захищеного електронно-цифрового підпису SmartID є сучасною і зручною альтернативою "токену", і повністю відповідає вимогам Закону України №2155 “Про електронні довірчі послуги”, який вступає у силу з 07.11.2020.

Принципово нова для України система дистанційного доступу до ключів КЕП через smart-пристрої та Приват24 забезпечує захищений вхід до систем чи комплексів, які інтегровані з технологією SmartID та підписання документів за допомогою будь-якого смартфона чи планшета, яке підтримує технологію SmartID.

Новий сервіс дозволяє відмовитися від необхідності носіння та зберігання секретних ключів на так званих токенах, flash-носіях чи smart-картках, а також є універсальним рішенням, що виключає проблему сумісності пристроїв, операційних систем, платформ, мов розробки і середовищ використання.

Докладніше про безкоштовну технологію SmartID для користувачів можна дізнатися за посиланням. А ініціювати інтеграцію технології SmartID через API можна за посиланням.

За останніми дослідженнями компанії CBR, 45% юридичних осіб та 70% підприємців називають ПриватБанк своїм основним банком - за останній рік ПриватБанк збільшив ці показники відповідно на 2.8% та 4%.
________________

Для пошуку виробників і дистриб'юторів, експортерів і імпортерів товарів і послуг в Україні і за кордоном - скористайтеся базою даних компаній "КОМПАСС Україна". Безкоштовна демо-версія
Служба новин компанії КОМПАСС Україна | Прочитано: 163 |
Довідник підприємств України,
Європи, Америки, Азії та Африки!

Тільки достовірна інформація!
Бази даних підприємств України,
Європи, Америки, Азії та Африки!

Електронні та онлайн довідники!

Останні новини компаній по темі

Всі новини компаній ...
Сайт управляється системою uCoz