Пошуковий портал КОМПАСС » Новини українських компаній » Виробництво » 2021 » Квітень » 6 » KMZ постачатиме обладнання для припортового елеватора у Миколаєві

Розміщення новин компаній

KMZ постачатиме обладнання для припортового елеватора у Миколаєві

KMZ Industries виграли тендер на поставку великої партії обладнання для трейдерського припортового елеватора ТОВ «ВДК Девелопмент» на Півдні України.

Про це повідомляється на Фейсбук-сторінці компанії, пише AgroTimes.

Загальна потужність зберігання від KMZ Industries становитиме 33 040 тонн. Елеватор зводитимуть в м. Миколаїв. 12 силосів замовник отримає в липні 2021 року.

«Місце для майбутнього елеватора обрали стратегічне: в максимальній близькості до порту, що дуже вигідно для трейдера, – розповідає представник KMZ Industries по Південному регіону Костянтин Дяченко. – Потужності тут теж передбачено значні: дана партія силосів – лише перша черга будівництва. Їх поставка передбачена контрактом на липень, тож компанія вже зараз розпочала підготовку майданчика і заливку фундаментів – аби невдовзі розпочати монтаж».

Для пошуку виробників і дистриб'юторів, експортерів і імпортерів товарів і послуг в Україні і за кордоном - скористайтеся базою даних компаній "КОМПАСС Україна". Безкоштовна демо-версія
Служба новин компанії КОМПАСС Україна | Прочитано: 144 |
Довідник підприємств України,
Європи, Америки, Азії та Африки!

Тільки достовірна інформація!
Бази даних підприємств України,
Європи, Америки, Азії та Африки!

Електронні та онлайн довідники!

Останні новини компаній по темі

Всі новини компаній ...
Сайт управляється системою uCoz