Пошуковий портал КОМПАСС » Новини українських компаній » Зв'язок » 2020 » Жовтень » 1 » КОМЕНТАР ПрАТ «КИЇВСТАР» ЩОДО ЗАКОНОПРОЕКТУ «ПРО ЕЛЕКТРОННІ КОМУНІКАЦІЇ» №3014

Розміщення новин компаній

КОМЕНТАР ПрАТ «КИЇВСТАР» ЩОДО ЗАКОНОПРОЕКТУ «ПРО ЕЛЕКТРОННІ КОМУНІКАЦІЇ» №3014

Законопроект «Про електронні комунікації» №3014 був прийнятий як закон Верховною Радою України 30 вересня 2020 р.

Законопроект «Про електронні комунікації» створює нові можливості для суттєвого поліпшення якості телекомунікаційних послуг, їх доступності для кінцевих споживачів і сприятиме реалізації державної стратегії з цифровізації країни і програми «Держава у смартфоні» - Олександр Комаров, президент «Київстар»

На думку Олександра Комарова, серед головних переваг законопроекту №3014:

• Уведення в законодавче поле поняття технологічної нейтральності радіочастотного ресурсу - це дасть можливість телеком операторам надавати будь-які технології і стандарти зв’язку, використовуючи вже проліцензовані радіочастоти. Нагадаємо, що відсутність у законодавчому полі України принципу технологічної нейтральності стало причиною того, що наша країна отримала 3G і 4G-зв’язок майже останньою в світі.
• Можливість передачі, оренди та спільного використання радіочастотного спектру й інфраструктури між учасниками ринку. Це зробить використання радіо спектру більш ефективним, і сприятиме розвитку нових мобільних технологій у віддалених населених пунктах.
• Скасування обмежень на використання номерного ресурсу за технологічною ознакою – оператори зможуть більш ефективно використовувати дефіцитний номерний ресурс та запроваджувати новітні конвергентні рішення, без застарілих регуляторних бар’єрів.
• Збільшення відповідальності учасників ринку та громадян за незаконне встановлення радіоелектронних засобів – це сприятиме швидкому виявленню та усуненню радіоелектронних завад, що покращить якість зв’язку для кінцевих споживачів.
• Встановлення мінімального строку дії ліцензій на радіочастоти до 15 років та прозорий механізм обчислення рентної плати за частоти - це дає можливість бізнесу прогнозувати свою діяльність у довгостроковому періоді, а інвесторам - мати більшу впевненість для капіталовкладень.

Законопроект №3014 запроваджує в Україні основні принципи Кодексу Електронних Комунікацій ЄС, що сприятиме швидшій інтеграції в європейську спільноту. При цьому законодавці врахували й особливості національного регулювання. Зокрема, передбачено, що державний нагляд здійснюється регулятором галузі з урахуванням положень Закону України «Про основні засади державного нагляду (контролю) у сфері господарської діяльності». Це дозволяє державі керуватись єдиними принципами та правилами державного нагляду в країні, не роблячи виключень для окремих державних органів. Також зберігається існуюча процедура погодження нормативно-правових актів регулятора, що значно знижує потенційний адміністративний тиск на бізнес і створює підґрунтя для прозорого прийняття рішень та конструктивного обговорення кожного проекту, який впливає на підприємництво в Україні.

«Робота над оновленням законодавства у телеком сфері тривала багато років. Нарешті галузь отримала збалансований закон, який матиме потужний вплив на розвиток в Україні нових перспективних технологій, що стануть базою для розвитку інноваційних продуктів та сервісів», - вважає Олександр Комаров.
___________________

Для пошуку виробників і дистриб'юторів, експортерів і імпортерів товарів і послуг в Україні і за кордоном - скористайтеся базою даних компаній "КОМПАСС Україна". Безкоштовна демо-версія
Служба новин компанії КОМПАСС Україна | Прочитано: 199 |
Довідник підприємств України,
Європи, Америки, Азії та Африки!

Тільки достовірна інформація!
Бази даних підприємств України,
Європи, Америки, Азії та Африки!

Електронні та онлайн довідники!

Останні новини компаній по темі

Всі новини компаній ...
Сайт управляється системою uCoz