Пошуковий портал КОМПАСС » Новини українських компаній » АПК » 2020 » Грудень » 23 » Компанія «Ефі Агро» експортує яйця до Албанії

Розміщення новин компаній

Компанія «Ефі Агро» експортує яйця до Албанії

ТОВ «Ефі Агро» (м.Київ), яке входить до групи компаній «Ефективні інвестиції», експортує курячі яйця до Албанії. Про це повідомляє AgroTimes.

Найвища якість продукції зберігається завдяки інноваційному підходу до виготовлення пакування, підкреслили в компанії. Воно розроблено та виготовлено на Житомирському картонному комбінаті.

Довідка.
Компанія ЕФІ-АГРО спеціалізується на постачанні столових курячих яєць на ринки України, Близького Сходу й Африки, а також свіжих овочів і фруктів великим вітчизняним гуртовим компаніям. Крім того, ЕФІ-АГРО має дві власні марки столових фасованих курячих яєць: «Смачна економія» і «ЕКО-КО».

Підприємство активно взаємодіє з українськими фермерськими господарствами та закуповує в них продукцію тільки високої якості, яка відповідає всім необхідним стандартам.

Для пошуку виробників і дистриб'юторів, експортерів і імпортерів товарів і послуг в Україні і за кордоном - скористайтеся базою даних компаній "КОМПАСС Україна". Безкоштовна демо-версія
Служба новин компанії КОМПАСС Україна | Прочитано: 180 |
Довідник підприємств України,
Європи, Америки, Азії та Африки!

Тільки достовірна інформація!
Бази даних підприємств України,
Європи, Америки, Азії та Африки!

Електронні та онлайн довідники!

Останні новини компаній по темі

Всі новини компаній ...
Сайт управляється системою uCoz