Пошуковий портал КОМПАСС » Новини українських компаній » Авто і транспорт » 2020 » Серпень » 13 » Компанія MyMyCars запустила нову функцію - «радіус пошуку»

Розміщення новин компаній

Компанія MyMyCars запустила нову функцію - «радіус пошуку»

Корисна опція «радіус пошуку», яка зробить підбір автомобілів на MyMyCars простішим, точнішим і швидшим.

Ми вдосконалюємося, і на цей раз додали на MyMyCars опцію «радіус пошуку», яка зробить підбір автомобілів простішим, точнішим і швидшим. Фахівці нашої компанії зібрали безліч різних варіантів пошуку потрібних товарів на інтернет-майданчиках. На підставі отриманої інформації, відгуків споживачів і даних про ефективність ресурсів був розроблений унікальний функціонал - «Радіус Пошуку».

Що таке «радіус пошуку» на MyMyCars і які у нього плюси?


Суть нової опції полягає в можливості шукати автомобілі та іншу техніку на нашому сайті, максимально точно окресливши територію пошуку. Вам лише потрібно вказати точку на карті України, і вказати розмір зони навколо - 30, 50, 70, 100 або 200 км. Це дозволяє уникнути багаторазового введення назв населених пунктів і від перегляду всіх пропозицій в одній або декількох областях.

Обраний крок і максимум градації не випадкові. Саме такі відстані найбільш затребувані користувачами інтернету, яких цікавить покупка автотехніки. Нам потрібно, щоб кожен відвідувач нашого майданчика зміг сказати:

Всього 2 кліка і ВСІ відповідні авто в сюжеті регіоні автоматично з'явилися на екрані мого ПК (дисплеї мобільного гаджета)

З новим інструментом не потрібно переглядати оголошення зі всієї України і навіть занадто віддалені райони вашої області. «Радіус пошуку» в поєднанні з іншими опціями немов снайперський приціл мінімізує можливість «промаху».

Онлайн-сервіс MyMyCars розроблений як майданчик, де можна розмістити оголошення про продаж нової і б / у автотехніки, знайти потрібні моделі, поспілкуватися з автовласниками і дилерами, а також дізнатися більше про автомобілі та автосвіті.
-----------------

Для пошуку виробників і дистриб'юторів, експортерів і імпортерів товарів і послуг в Україні і за кордоном - скористайтеся базою даних компаній "КОМПАСС Україна". Безкоштовна демо-версія
Служба новин компанії КОМПАСС Україна | Прочитано: 545 |
Довідник підприємств України,
Європи, Америки, Азії та Африки!

Тільки достовірна інформація!
Бази даних підприємств України,
Європи, Америки, Азії та Африки!

Електронні та онлайн довідники!

Останні новини компаній по темі

Всі новини компаній ...
Сайт управляється системою uCoz