Пошуковий портал КОМПАСС » Новини українських компаній » Зв'язок » 2019 » Жовтень » 9 » Компанія ВОЛЯ визнана найкращим роботодавцем України

Розміщення новин компаній

Компанія ВОЛЯ визнана найкращим роботодавцем України

Всеукраїнський діловий журнал «Власть денег» оголосив результати традиційного рейтингу «ТОП-20 кращих роботодавців України», до якого увійшла компанія ВОЛЯ.

Експерти видання під час відбору враховували безліч критеріїв: якість робочих місць, збільшення чисельності персоналу і розміру заробітної плати у порівнянні з минулим роком, можливості для кар'єрного росту і просуванню кар'єрними сходами тощо. Також на вибір вплинули особливості HR-стратегії та політики компанії. Крім того, до уваги були прийняті відомості на сайтах з працевлаштування, думки експертів цієї області та відгуки співробітників і претендентів на форумах у соціальних мережах.

У компанії ВОЛЯ турбота про співробітників та їхній розвиток є абсолютною корпоративної цінністю, тому її присутність в рейтингу «ТОП-20 кращих роботодавців України» цілком виправдана і заслужена.

«Коли ми проводимо опитування думок співробітників, скрізь ми бачимо два ключові пункти. Перший: людям подобається працювати в ВОЛЯ, тому що тут легальна зарплата та стабільні виплати. Другий: це можливості для розвитку. Ну і, звичайно, говорять про атмосферу в колективі. Тому що ми цілеспрямовано будуємо дуже відкриту, позитивну культуру», - прокоментувала результат рейтингу Анна Басюк, директор з персоналу компанії ВОЛЯ.
Від початку своєї діяльності компанія ВОЛЯ розробляє внутрішні програми для своїх співробітників. Однією з таких є програма кадрового резерву, яка дозволяє керівникам оцінити потенціал своїх співробітників і зрозуміти, хто з них готовий до подальшого кар'єрного росту. Завдяки цій програмі у співробітників підвищується мотивація, бажання розвиватися і будувати успішні кар'єри.

Також у 2019 році ВОЛЯ створила профорієнтаційні ассессмент-центри, в яких студенти та учні старших класів можуть безкоштовно пройти спеціальні навчальні програми, які нічим не поступаються тим, що проходять кваліфіковані співробітники компанії. Такі ассессмент – центри визначають сильні сторони і зони розвитку кожного учасника, а також допомагають визначитися з професією і напрямками, в яких можна розвиватися.
Завдяки ВОЛЯ багато молодих спеціалістів зуміли успішно почати свій професійний шлях і, в подальшому, показували високі результати в роботі та отримували підвищення.
-----------------

Для пошуку виробників і дистриб'юторів, експортерів і імпортерів товарів і послуг в Україні і за кордоном - скористайтеся базою даних компаній "КОМПАСС Україна". Безкоштовна демо-версія
Служба новин компанії КОМПАСС Україна | Прочитано: 269 |
Довідник підприємств України,
Європи, Америки, Азії та Африки!

Тільки достовірна інформація!
Бази даних підприємств України,
Європи, Америки, Азії та Африки!

Електронні та онлайн довідники!

Останні новини компаній по темі

Всі новини компаній ...
Сайт управляється системою uCoz