Пошуковий портал КОМПАСС » Новини українських компаній » Конференції, форуми та заходи » 2020 » Вересень » 17 » Компанія Wise IT відвідала IV міжнародну виставку RAU EXPO-2020

Розміщення новин компаній

Компанія Wise IT відвідала IV міжнародну виставку RAU EXPO-2020

9-10 вересня фахівці Wise IT відвідали одне з наймасштабніших заходів для українського рітейлу

Виставка RAU EXPO-2020 року, яку щорічно проводить Асоціація рітейлерів України - найбільший спеціалізований майданчик рітейлу і девелопменту, який знайомить представників українського бізнесу сучасними реаліями індустрії. Адже з року в рік з'являються нові інструменти, технології, обладнання, і необхідність бути в курсі останніх інновацій вимагає відповідного рівня комунікації.

Крім експозони, учасників та гостей заходу чекали 2 дні насиченої і динамічної ділової програми. Масштабна конференція включала 9 сесій, які проводилися паралельно в 3 потоки. Кожен з присутніх міг вибрати тему відповідно до своїх вимог і потреб. Найбільші гравці ринку рітейлу і девелопменту ділилися своїм досвідом, презентували нові кейси та успішно реалізовані проекти, розглядали актуальні проблеми, обговорювали шляхи їх вирішення і зафіксували ключові тенденції і очікування в сфері на найближчий час.

«Цей захід - зручний майданчик для обговорення найактуальніших трендів в сфері digital-технологій. Адже стрімкий розвиток інформаційних технологій призводить до появи нових концепцій в ритейлі, нових способів комунікації з покупцями. Ми готові запропонувати smart-рішення для роздрібу, які допоможуть збільшити продажі за допомогою інноваційних IT-сервісів і захід допоміг нам намітити величезне поле для бізнес-співпраці» - коментує Марія Галицька, керівник департаменту хмарних рішень компанії Wise IT.
-----------------

Для пошуку виробників і дистриб'юторів, експортерів і імпортерів товарів і послуг в Україні і за кордоном - скористайтеся базою даних компаній "КОМПАСС Україна". Безкоштовна демо-версія
Служба новин компанії КОМПАСС Україна | Прочитано: 185 |
Довідник підприємств України,
Європи, Америки, Азії та Африки!

Тільки достовірна інформація!
Бази даних підприємств України,
Європи, Америки, Азії та Африки!

Електронні та онлайн довідники!

Останні новини компаній по темі

Всі новини компаній ...
Сайт управляється системою uCoz