Поисковый портал КОМПАСС » Новости украинских компаний » Экспорт/импорт » 2019 » Июнь » 11 » LOZOVA MACHINERY на ринку Польщі

Размещение новостей компаний

LOZOVA MACHINERY на ринку Польщі

Распечатать: LOZOVA MACHINERY на ринку Польщі | Комментировать: LOZOVA MACHINERY на ринку Польщі
ЛОЗІВСЬКІ МАШИНИ продовжують виставковий тур Європою. 14-16 червня українська компанія візьме участь у виставці Opolagra (м. Ополе, Польща).

Спільно з офіційним дилером «Agromilka sp.zo.o.» LOZOVA MACHINERY представлять дискову борону ДУКАТ з шириною захвату 12 метрів. Машина оснащена компактною системою складання, транспортні габарити складають всього 3х3 метра. Уже кілька сезонів борони успішно працюють в найбільших польських агрохолдингах. Знаряддя відмінно себе зарекомендували, показавши високу ефективність і якісну обробку ґрунту.

Як зазначила начальник відділу продажів Агродівізіону Марина Каменєва, в Польщі ЛОЗІВСЬКІ МАШИНИ гідно конкурують з технікою світових брендів.

«Польські фермери віддають перевагу універсальним сільгоспзнаряддям, здатним за один прохід виконати кілька операцій. Наші агрегати повністю відповідають їх вимогам. Сьогодні ми пропонуємо ергономічні, зручні в експлуатації машини для роботи з будь-якими видами ґрунтів для всіх типів землеробства. У наших найближчих планах збільшити частку ринку Польщі в кілька разів». Вона також повідомила, що ЛОЗІВСЬКІ МАШИНИ продовжать участь у виставках і проведуть ряд демо-показів.

Запрошуємо відвідати наш стенд на Opolagra.
_________________

* Для поиска производителей и дистрибьюторов, экспортеров и импортеров товаров и услуг в Украине и за рубежом - воспользуйтесь базой данных компаний "КОМПАСС Украина". Бесплатная демо-версия на www.demo.kompass.ua.
Увеличить: LOZOVA MACHINERY на ринку Польщі
Служба новостей компании КОМПАСС Украина | Прочитано: 68 |
Справочник предприятий Украины,
стран СНГ и Европы!

Только достоверная информация!
Базы данных компаний Украины,
стран СНГ и Европы!

Электронные и онлайн справочники!

Последние новости компаний по теме

Все новости компаний...
Сайт управляется системой uCoz