Пошуковий портал КОМПАСС » Новини українських компаній » Експорт / імпорт » 2019 » Червень » 11 » LOZOVA MACHINERY на ринку Польщі

Розміщення новин компаній

LOZOVA MACHINERY на ринку Польщі

ЛОЗІВСЬКІ МАШИНИ продовжують виставковий тур Європою. 14-16 червня українська компанія візьме участь у виставці Opolagra (м. Ополе, Польща).

Спільно з офіційним дилером «Agromilka sp.zo.o.» LOZOVA MACHINERY представлять дискову борону ДУКАТ з шириною захвату 12 метрів. Машина оснащена компактною системою складання, транспортні габарити складають всього 3х3 метра. Уже кілька сезонів борони успішно працюють в найбільших польських агрохолдингах. Знаряддя відмінно себе зарекомендували, показавши високу ефективність і якісну обробку ґрунту.

Як зазначила начальник відділу продажів Агродівізіону Марина Каменєва, в Польщі ЛОЗІВСЬКІ МАШИНИ гідно конкурують з технікою світових брендів.

«Польські фермери віддають перевагу універсальним сільгоспзнаряддям, здатним за один прохід виконати кілька операцій. Наші агрегати повністю відповідають їх вимогам. Сьогодні ми пропонуємо ергономічні, зручні в експлуатації машини для роботи з будь-якими видами ґрунтів для всіх типів землеробства. У наших найближчих планах збільшити частку ринку Польщі в кілька разів». Вона також повідомила, що ЛОЗІВСЬКІ МАШИНИ продовжать участь у виставках і проведуть ряд демо-показів.

Запрошуємо відвідати наш стенд на Opolagra.
_________________

Для пошуку виробників і дистриб'юторів, експортерів і імпортерів товарів і послуг в Україні і за кордоном - скористайтеся базою даних компаній "КОМПАСС Україна". Безкоштовна демо-версія
Служба новин компанії КОМПАСС Україна | Прочитано: 195 |
Довідник підприємств України,
Європи, Америки, Азії та Африки!

Тільки достовірна інформація!
Бази даних підприємств України,
Європи, Америки, Азії та Африки!

Електронні та онлайн довідники!

Останні новини компаній по темі

Всі новини компаній ...
Сайт управляється системою uCoz