Пошуковий портал КОМПАСС » Новини українських компаній » Авто і транспорт » 2021 » Травень » 15 » МАУ повідомляє про рейси Київ-Тель-Авів-Київ

Розміщення новин компаній

МАУ повідомляє про рейси Київ-Тель-Авів-Київ

Авіакомпанія «Міжнародні авіалінії України» інформує, що відповідно до NOTAM, виданого авіаційною владою Ізраїлю, а також з метою забезпечення безпеки пасажирів та екіпажу, рейси МАУ, що прямують до Тель-Авіва. Зокрема, рейси PS777 від 15 та 16 травня, PS787 та PS778 від 16 травня скасовано.

Пасажирів просять уважно стежити за оновленням інформації на сайті авіакомпанії, а також на сайтах аеропорту «Бориспіль» та аеропорту Бен Гуріон.

У разі появи нової інформації пасажирів буде також проінформовано шляхом направлення інформації на електронну пошту, яку вони вказали під час бронювання або купівлі квитка.

Безпека пасажирів та екіпажів є першим пріоритетом авіакомпанії МАУ. Тому рішення щодо здійснення рейсів буде переглядатися кожні 24 години із урахуванням наявності або відсутності обмежень для здійснення польотів до аеропорту ТLV.

Для квитків з фактично відміненими рейсами можливі наступні дії:

- Зміна дати подорожі на рейси МАУ без оплати штрафу і доплати по тарифу в оригінальному класі протягом терміну дії квитка, за умови зняття обмежень аеропортом.

- Обмін квитка на промокод з додатковим бонусом 25% на сайті МАУ

- Повернення коштів

Також, нагадуємо, що з метою забезпечення безпеки пасажирів та екіпажу, рейси від 13.05 та 14.05 за маршрутом Київ-Тель-Авів-Київ також були скасовані.

______________________

Для пошуку виробників і дистриб'юторів, експортерів і імпортерів товарів і послуг в Україні і за кордоном - скористайтеся базою даних компаній "КОМПАСС Україна". Безкоштовна демо-версія
Служба новин компанії КОМПАСС Україна | Прочитано: 392 |
Довідник підприємств України,
Європи, Америки, Азії та Африки!

Тільки достовірна інформація!
Бази даних підприємств України,
Європи, Америки, Азії та Африки!

Електронні та онлайн довідники!

Останні новини компаній по темі

Всі новини компаній ...
Сайт управляється системою uCoz