Пошуковий портал КОМПАСС » Новини українських компаній » Авто і транспорт » 2021 » Березень » 1 » МАУ у березні пропонує безкоштовний вибір місця на борту на рейсах до/із Грузії

Розміщення новин компаній

МАУ у березні пропонує безкоштовний вибір місця на борту на рейсах до/із Грузії

Авіакомпанія «Міжнародні Авіалінії України» повідомляє про старт весняних знижок на послуги на рейсах МАУ по маршруту Київ-Тбілісі-Київ. Акційні пропозиції будуть діяти у період з 1.03.2021 по 31.03.2021 та присвячені початку туристичних подорожей українців до Грузії.

Усім пасажирам рейсів за вказаним маршрутом пропонуються наступні акційні послуги:

✈ Безкоштовний вибір місця на борту. Скористатися послугою можна через особистий кабінет «Керування бронюванням», під час придбання квитка або під час проходження онлайн реєстрації на рейс. Пасажири можуть обрати будь-яке місце в салоні літака абсолютно безкоштовно. Нагадуємо, що онлайн реєстрація на більшість рейсів відкривається за 48 годин до вильоту.

✈ Знижка у розмірі 50% на додаткову ручну поклажу. Оформити послугу можливо під час придбання квитка, через особистий кабінет «Керування бронюванням», заповнити форму зворотного зв’язку чи оплатити сервіс безпосередньо в аеропорту.

✈ Апгрейд до бізнес-класу за ціною 125 євро. Оформлення сервісу відбувається на стійці реєстрації в аеропорту не раніше, ніж за 4 години до вильоту рейсу.

✈ Додатково, усім пасажирам, які подорожують у вказаний період та є учасниками Panorama Club, будуть нараховані подвійні милі. Також, подвійні милі нараховуються за оформлення додаткових послуг. Про умови автоматичного нарахування миль можна ознайомитись на офіційному сайті МАУ.

________________________

Для пошуку виробників і дистриб'юторів, експортерів і імпортерів товарів і послуг в Україні і за кордоном - скористайтеся базою даних компаній "КОМПАСС Україна". Безкоштовна демо-версія
Служба новин компанії КОМПАСС Україна | Прочитано: 169 |
Довідник підприємств України,
Європи, Америки, Азії та Африки!

Тільки достовірна інформація!
Бази даних підприємств України,
Європи, Америки, Азії та Африки!

Електронні та онлайн довідники!

Останні новини компаній по темі

Всі новини компаній ...
Сайт управляється системою uCoz