Поисковый портал КОМПАСС » Новости украинских компаний » Услуги » 2017 » Декабрь » 25 » Мережа готелів Reikartz Hotel Group розширює свою присутність у Німеччині

Размещение новостей компаний

Мережа готелів Reikartz Hotel Group розширює свою присутність у Німеччині

Распечатать: Мережа готелів Reikartz Hotel Group розширює свою присутність у Німеччині | Комментировать: Мережа готелів Reikartz Hotel Group розширює свою присутність у Німеччині
Готель Reikartz Gastager Inzell знаходиться в самому серці міста Інцелль, в 1 кілометрі від стадіону «Макс Айхер Арена», в оточенні гірського хребта. У 6 хвилинах ходьби від готелю розташований парк Kurpark, а за 20 хвилин на автомобілі можна дістатися до казкового озера Кімзеє (Chiemsee).

Інфраструктура готелю складається з 39 комфортабельних номерів, ресторану, де щорнаку для гостей сервірують сніданок «шведський стіл», критого басейну з гірською панорамою, приміщення для лиж, безкоштовної парковки, а також підземної стоянки. Увечері в ресторані можна замовити комплексну вечерю, а в барі – легкі закуски і напої.

«Назва готелю "Gastager" походить від прізвища сім'ї, яка повернувшись з Америки в Інцель, ймовірно, в 1950 році, спроектувала курорт і побудувала цей готель. Він являє собою тризірковий бутік-готель у баварському стилі та знаходиться у самому центрі курорту. Наразі, наша пріоритетна мета – абсолютне лідерство за показниками якості сервісу в індустрії гостинності у цьому районі», – коментує Себастьян Кремер, CEO Reikartz Hotel Group.

Нагадаємо, що першим готелем під управлінням компанії в Німеччині став готель Reikartz Vier Jahreszeiten Berchtesgaden, розташований в містечку Берхтесгаден. На сьогодні мережа готелів Reikartz Hotel Group об'єднує більше 30 готелів в Україні і 5 за її межами: у Казахстані, Швеції та Німеччині.

* Для поиска производителей и дистрибьюторов, экспортеров и импортеров товаров и услуг в Украине и за рубежом - воспользуйтесь базой данных компаний "КОМПАСС Украина". Бесплатная демо-версия на www.demo.kompass.ua.
Увеличить: Мережа готелів Reikartz Hotel Group розширює свою присутність у Німеччині
Служба новостей компании КОМПАСС Украина | Прочитано: 248 |
Справочник предприятий Украины,
стран СНГ и Европы!

Только достоверная информация!
Базы данных компаний Украины,
стран СНГ и Европы!

Электронные и онлайн справочники!

Последние новости компаний по теме

Все новости компаний...
Сайт управляется системой uCoz