Поисковый портал КОМПАСС » Новости украинских компаний » Производство » 2019 » Июль » 19 » МЛПК на базі шасі КрАЗ-63221 – для Збройних Сил України

Размещение новостей компаний

МЛПК на базі шасі КрАЗ-63221 – для Збройних Сил України

Распечатать: МЛПК на базі шасі КрАЗ-63221 – для Збройних Сил України | Комментировать: МЛПК на базі шасі КрАЗ-63221 – для Збройних Сил України
На Крюківський вагонобудівний завод направлено чергову партію автомобільних шасі КрАЗ-63221 та причепів-шасі КрАЗ-А181, які використовують як базу для встановлення надбудови – мобільних лазне-пральних комплексів (МЛПК).

Автомобільне шасі КрАЗ-63221 - високої прохідності, призначене для монтажу озброєння і військової техніки, установок спеціального і промислового призначення, а також буксирування причепа всіма видами доріг, бездоріжжю і будь-якій місцевості. Автомобіль виготовляється в модифікації військового призначення, обладнаний системою регулювання тиску в шинах, при цьому управління здійснюється з кабіни рухомого автомобіля, і місцями для кріплення особистої зброї водія і пасажирів. Шасі КрАЗ-63221 колісної формули 6х6, з двигуном WP10.380, коробка передач - механічна, дев'ятиступенева, кермовий механізм - механічний, з гідравлічним підсилювачем.

У одному з двох контейнерів МЛПК - відділення для прання, сушіння та прасування натільної білизни та одягу. У технічному відсіку розміщуються дизель-генераторні установки для автономного енергозабезпечення, а також спеціальне обладнання для підключення до зовнішньої мережі. В іншому контейнері знаходиться мобільний банний модуль, в якому передбачена можливість нагріву води з використанням як рідкого, так і твердого палива.

Мобільний лазне-пральний комплекс може використовуватися як у воєнний, так і мирний час (під час військових навчань), а також в роботі підрозділів МНС, в геологорозвідці та інших ситуаціях, коли люди працюють у польових умовах.
________________________________

* Для поиска производителей и дистрибьюторов, экспортеров и импортеров товаров и услуг в Украине и за рубежом - воспользуйтесь базой данных компаний "КОМПАСС Украина". Бесплатная демо-версия на www.demo.kompass.ua.
Увеличить: МЛПК на базі шасі КрАЗ-63221 – для Збройних Сил України
Увеличить: МЛПК на базі шасі КрАЗ-63221 – для Збройних Сил України
Служба новостей компании КОМПАСС Украина | Прочитано: 91 |
Справочник предприятий Украины,
стран СНГ и Европы!

Только достоверная информация!
Базы данных компаний Украины,
стран СНГ и Европы!

Электронные и онлайн справочники!

Последние новости компаний по теме

Все новости компаний...
Сайт управляется системой uCoz