Поисковый портал КОМПАСС » Новости украинских компаний » Конференции, форумы и мероприятия » 2019 » Август » 12 » На ХАРП відбувся скетч-тур

Размещение новостей компаний

На ХАРП відбувся скетч-тур

Распечатать: На ХАРП відбувся скетч-тур | Комментировать: На ХАРП відбувся скетч-тур
На Харківському підшипниковому заводі (ХАРП) пройшов скетч-тур, організований в рамках проекту «Завод. Експедиція». Більше 20 художників Харкова відвідали індустріальні локації ХАРП. Скетчери побували в цеху ковальсько-пресового виробництва, на токарній, шліфувальній і складальній ділянках.

Художники повністю переосмислили простір Харківського підшипникового заводу та за допомогою мистецтва скетчінгу відкрили для харків'ян ХАРП в новому ракурсі.

Завод став унікальним арт-об'єктом, представленим в чорно-білих ескізах, абстрактних зображеннях і яскравих кольорових композиціях. Предметом замальовок ставали не тільки верстати й працівники. Художню форму набували заводські автокари, візки, крани, деталі та заготовки, полиці з інструментами. Коридори між виробничими ділянками і обладнанням перевтілилися у вулиці великого міста.

За словами організатора проекту, Юлії Колесникової, тема індустрії обрана не випадково. «Харків – велике промислове місто, де багато діючих заводів і фабрик. Оскільки це закриті території, ми хотіли познайомити з ними жителів нашого міста. Особисто у мене з цього приводу було багато стереотипів, навіяних радянськими фільмами, літературою та розповідями. Виявилося, що на кожному заводі відбувається своє маленьке життя. ХАРП представився мені найбільш живим, тут дружелюбні й комунікабельні люди».

Засновник Urban Sketchers Kharkiv та ідеолог проекту Ярослав Яковлєв вважає, що відкривати заводи для жителів міста за допомогою мистецтва дуже важливо. «Ми намагаємося відкрити й показати, що ці підприємства працюють, що туди ходять люди, там є молодь, а сучасні верстати з ЧПУ не рідкість», – ділиться він.

Програмний директор Parade-fest та координатор проекту Вероніка Склярова розповіла, що повну колекцію робіт можна буде побачити на відкритих виставках у Харкові, одна з яких відбудеться 24 серпня, інша пройде восени на з'їзді Urban Sketchers.

Запрошуємо всіх відкрити для себе ХАРП з точки зору сучасного урбаністичного мистецтва!
___________________

* Для поиска производителей и дистрибьюторов, экспортеров и импортеров товаров и услуг в Украине и за рубежом - воспользуйтесь базой данных компаний "КОМПАСС Украина". Бесплатная демо-версия на www.demo.kompass.ua.
Служба новостей компании КОМПАСС Украина | Прочитано: 66 |
Справочник предприятий Украины,
стран СНГ и Европы!

Только достоверная информация!
Базы данных компаний Украины,
стран СНГ и Европы!

Электронные и онлайн справочники!

Последние новости компаний по теме

Все новости компаний...
Сайт управляется системой uCoz