Пошуковий портал КОМПАСС » Новини українських компаній » Конференції, форуми та заходи » 2019 » Серпень » 12 » На ХАРП відбувся скетч-тур

Розміщення новин компаній

На ХАРП відбувся скетч-тур

На Харківському підшипниковому заводі (ХАРП) пройшов скетч-тур, організований в рамках проекту «Завод. Експедиція». Більше 20 художників Харкова відвідали індустріальні локації ХАРП. Скетчери побували в цеху ковальсько-пресового виробництва, на токарній, шліфувальній і складальній ділянках.

Художники повністю переосмислили простір Харківського підшипникового заводу та за допомогою мистецтва скетчінгу відкрили для харків'ян ХАРП в новому ракурсі.

Завод став унікальним арт-об'єктом, представленим в чорно-білих ескізах, абстрактних зображеннях і яскравих кольорових композиціях. Предметом замальовок ставали не тільки верстати й працівники. Художню форму набували заводські автокари, візки, крани, деталі та заготовки, полиці з інструментами. Коридори між виробничими ділянками і обладнанням перевтілилися у вулиці великого міста.

За словами організатора проекту, Юлії Колесникової, тема індустрії обрана не випадково. «Харків – велике промислове місто, де багато діючих заводів і фабрик. Оскільки це закриті території, ми хотіли познайомити з ними жителів нашого міста. Особисто у мене з цього приводу було багато стереотипів, навіяних радянськими фільмами, літературою та розповідями. Виявилося, що на кожному заводі відбувається своє маленьке життя. ХАРП представився мені найбільш живим, тут дружелюбні й комунікабельні люди».

Засновник Urban Sketchers Kharkiv та ідеолог проекту Ярослав Яковлєв вважає, що відкривати заводи для жителів міста за допомогою мистецтва дуже важливо. «Ми намагаємося відкрити й показати, що ці підприємства працюють, що туди ходять люди, там є молодь, а сучасні верстати з ЧПУ не рідкість», – ділиться він.

Програмний директор Parade-fest та координатор проекту Вероніка Склярова розповіла, що повну колекцію робіт можна буде побачити на відкритих виставках у Харкові, одна з яких відбудеться 24 серпня, інша пройде восени на з'їзді Urban Sketchers.

Запрошуємо всіх відкрити для себе ХАРП з точки зору сучасного урбаністичного мистецтва!
___________________

Для пошуку виробників і дистриб'юторів, експортерів і імпортерів товарів і послуг в Україні і за кордоном - скористайтеся базою даних компаній "КОМПАСС Україна". Безкоштовна демо-версія
Служба новин компанії КОМПАСС Україна | Прочитано: 188 |
Довідник підприємств України,
Європи, Америки, Азії та Африки!

Тільки достовірна інформація!
Бази даних підприємств України,
Європи, Америки, Азії та Африки!

Електронні та онлайн довідники!

Останні новини компаній по темі

Всі новини компаній ...
Сайт управляється системою uCoz