Пошуковий портал КОМПАСС » Новини українських компаній » Продукти харчування й напої » 2020 » Листопад » 3 » На Прикарпатті відкрили виробництво по сушінню фруктів та овочів

Розміщення новин компаній

На Прикарпатті відкрили виробництво по сушінню фруктів та овочів

У селі Олеша Івано-Франківської області відкрили власне виробництво фруктових та овочевих чіпсів, а також натуральних сушених добавок.

Детальніше про це розповів заступник міністра розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України Тарас Висоцький у Facebook, пише видання Znaj.ua.

"Агроекотехнології" - приклад симбіозу децентралізації, державної підтримки, підприємництва та власної ініціативи. Громада була зацікавлена у відкритті даного фермерського господарства, тому підтримала базою, земельною ділянкою, інфраструктурною основою створення", - розповів Висоцький.

Зазначається, що підприємство вже отримує компенсацію відсотків за державною програмою, тобто отримує державну підтримку. Крім цього, підприємство може податися на компенсацію 30% інвестицій у виробництво.

"Такі підприємства є критично важливими у розвитку сільських територій. По-перше, це робочі місця для жителів міських територій. По-друге, підприємство сплачує податки безпосередньо до місцевого бюджету сільських територій і дозволяє створювати додану вартість", - пише Висоцький.

Чиновник висловив надію на те, що в Україні буде з'являтися все більше аналогічних підприємств, а держава буде і далі цьому сприяти.

Для пошуку виробників і дистриб'юторів, експортерів і імпортерів товарів і послуг в Україні і за кордоном - скористайтеся базою даних компаній "КОМПАСС Україна". Безкоштовна демо-версія
Служба новин компанії КОМПАСС Україна | Прочитано: 176 |
Довідник підприємств України,
Європи, Америки, Азії та Африки!

Тільки достовірна інформація!
Бази даних підприємств України,
Європи, Америки, Азії та Африки!

Електронні та онлайн довідники!

Останні новини компаній по темі

Всі новини компаній ...
Сайт управляється системою uCoz