Пошуковий портал КОМПАСС » Новини українських компаній » Продукти харчування й напої » 2020 » Липень » 30 » На Вінниччині відновили промислове вирощування овочів на експорт

Розміщення новин компаній

На Вінниччині відновили промислове вирощування овочів на експорт

На Вінниччині створено фермерське господарство, яке буде вирощувати овочі у промислових обсягах та матиме змогу на професійне зберігання впродовж 10 місяців з початку збору врожаю. Наразі агропідприємство має відповідне овочесховище ємністю 3 000 тонн. Про це повідомляє vn.20minut, пише agronews.ua.

Особливу увагу на Вінниччині вирішили приділити нішевим культурам. Так, гарбуз – одна з найбільш родючих культур. За оптимальних умов зростання, дотримання технологічних вимог урожайність її сягає 70-80 тонн на га і це не межа, – вважає головний агроном фермерського господарства “Органік-Д” Олександр Пасічний.

На продукти немасового попиту часто звертають увагу невеличкі фермерські господарства з банком землі від 30 га. Щоб виростити звичні нашому середовищу зернові потрібно мати від 1 000 га. А залучити великі площі в обробіток –– проблема. Вся земля в оренді, яка зростає щороку. Тому високомаржинальні культури на таких ділянках землі виглядають дуже спокусливо з точки зору власників компаній, каже він.

Кожний четвертий європеєць споживає фрукти та овочі 2 рази на день, кожний українець не щодня і вдвічі менше. До цього ж все більше овочевих компаній мріють експортувати в Європу.

Та не улюблені нами томати й огірки, а нішеві культури – ті, які в Україні споживаються набагато рідше, або взагалі не користуються увагою. Спаржа, пастернак, батат, селера, ягідні культури та навіть нут.

Експорт гарбузів – одна з високомаржинальних ніш в овочевництві.

На Вінниччині планують наступного року налагодити експорт топінамбуру та брюкви, а цьогоріч – гарбузів.

“По-перше, ця рослина добра для сівозміни та, як наслідок, покращення фітосанітарного стану полів і стану ґрунтів. По-друге, за умов відносно нескладної технології вирощування, гарбуз доволі прибуткова справа. Третій позитивний момент – розширення асортименту виробництва, що може зменшити фінансові ризики підприємства та підстрахувати компанію на випадок неврожаю основних культур у окремому фермерстві”, – підсумував Пасічний.

Для пошуку виробників і дистриб'юторів, експортерів і імпортерів товарів і послуг в Україні і за кордоном - скористайтеся базою даних компаній "КОМПАСС Україна". Безкоштовна демо-версія
Служба новин компанії КОМПАСС Україна | Прочитано: 375 |
Довідник підприємств України,
Європи, Америки, Азії та Африки!

Тільки достовірна інформація!
Бази даних підприємств України,
Європи, Америки, Азії та Африки!

Електронні та онлайн довідники!

Останні новини компаній по темі

Всі новини компаній ...
Сайт управляється системою uCoz