Пошуковий портал КОМПАСС » Новини українських компаній » Різне » 2019 » Червень » 9 » На «Запоріжвогнетриві» розпочата літня оздоровча компанія для співробітників та їхніх родин

Розміщення новин компаній

На «Запоріжвогнетриві» розпочата літня оздоровча компанія для співробітників та їхніх родин

В 2019 році «Запоріжвогнетрив» направить на організацію літньої оздоровчої компанії більше 2,8 млн грн. Упродовж літа в пансіонатах України відпочинуть близько 820 співробітників, членів їхніх сімей, ветеранів підприємства.

Співробітники та ветерани заводу пройдуть оздоровлення на базах відпочинку «Мрія» та «Чайка», що знаходяться в Приморську та Кирилівці відповідно, в спортивному таборі «Бригантина» на острові Байда та в санаторії-профілакторії на острові Хортиця. Спеціально для працівників сервісного центру (м. Маріуполь), що з 2016 року входить до складу «Запоріжвогнетриву», організовано відпочинок у пансіонатах «Сонячний берег» у селищі Урзуф і «Доменщик» на Білосарайській косі.

Діти запорізьких вогнетривників відпочинуть у дитячих оздоровчих центрах «Супутник» в Запоріжжі та «Альбатрос» у Генічеську. Діти, чиї батьки працюють у сервісному центрі (м. Маріуполь) матимуть змогу відпочити в ДОЦ «Сонячний» в селищі Юр’ївка, що неподалік Маріуполя. На дитяче оздоровлення підприємство направить близько 650 тис. грн.

Відзначимо інвестиції «Запоріжвогнетриву» у створення сприятливих умов для відпочинку родин співробітників. Зокрема, протягом минулого міжсезонного періоду в розвиток бази відпочинку «Мрія» завод інвестував 8 млн грн. Кошти були спрямовані на капітальний ремонт одного з двох корпусів здравниці, оновлення більш ніж 50 номерів, зведення нового берегоукріплювального насипу.
_________________

Для пошуку виробників і дистриб'юторів, експортерів і імпортерів товарів і послуг в Україні і за кордоном - скористайтеся базою даних компаній "КОМПАСС Україна". Безкоштовна демо-версія
Служба новин компанії КОМПАСС Україна | Прочитано: 211 |
Довідник підприємств України,
Європи, Америки, Азії та Африки!

Тільки достовірна інформація!
Бази даних підприємств України,
Європи, Америки, Азії та Африки!

Електронні та онлайн довідники!

Останні новини компаній по темі

Всі новини компаній ...
Сайт управляється системою uCoz