Пошуковий портал КОМПАСС » Новини українських компаній » Нафта, газ, енергетика » 2020 » Вересень » 9 » «Нафтогаз» представив нові тарифні плани для бізнесу

Розміщення новин компаній

«Нафтогаз» представив нові тарифні плани для бізнесу

Група Нафтогаз, з урахуванням профілю споживання клієнта, пропонує для бізнесу три тарифи: «Річний», «Квартальний» та «Місячний».

Про це йдеться у повідомленні пресслужби компанії, пише відання Бізнес.

«Нафтогаз готовий постачати природний газ всім учасникам ринку в Україні і максимально закрити потреби в ресурсі. Для цього ми підготували пропозиції різних обсягів, із прив’язкою як до європейських хабів, так і до української біржі. Ми працюємо з різними видами оплати – передоплата, постоплата, подекадна оплата, щоб кожен клієнт міг обрати зручний для себе спосіб», — говорить директор дивізіону «Нафтогаз Комерція» Віллем Коппульс.

Зокрема, тариф «Річний» підходить для газопостачальних компаній (газзбути): врахування середнього профілю за п’ять років, прив’язка до щоденних котирування газового хабу NCG, різні умови оплати (передоплата, постоплата, подекадна оплата).

З вересня 2020 року тариф «Квартальний» буде доступний на четвертий квартал 2020 року і на перший квартал 2021 року лотами до 150 тис. куб. м у рамках торгів на Українській енергетичній біржі (УЕБ). Ціна газу фіксується в момент заключення угоди на біржі та буде незмінною весь квартал, а газ буде постачатись рівними частинами протягом кварталу.

Тариф «Місячний» доступний у вигляді лоту до 50 тис. куб. м на УЕБ, з фіксованою ціною протягом місяця. Замовити газ у рамках тарифу «Місячний» можна з поставкою у поточному місяці, на місяць вперед і на два місяці вперед.

Для пошуку виробників і дистриб'юторів, експортерів і імпортерів товарів і послуг в Україні і за кордоном - скористайтеся базою даних компаній "КОМПАСС Україна". Безкоштовна демо-версія
Служба новин компанії КОМПАСС Україна | Прочитано: 245 |
Довідник підприємств України,
Європи, Америки, Азії та Африки!

Тільки достовірна інформація!
Бази даних підприємств України,
Європи, Америки, Азії та Африки!

Електронні та онлайн довідники!

Останні новини компаній по темі

Всі новини компаній ...
Сайт управляється системою uCoz