Пошуковий портал КОМПАСС » Новини українських компаній » Банки » 2020 » Грудень » 21 » Наглядова рада затвердила Развана Мунтеану заступником голови правління ПриватБанку з питань розвитку бізнесу

Розміщення новин компаній

Наглядова рада затвердила Развана Мунтеану заступником голови правління ПриватБанку з питань розвитку бізнесу

17 грудня 2020 року Наглядова рада ПриватБанку затвердила Развана Мунтеану на посаду заступника голови правління ПриватБанку з питань розвитку бізнесу.

Разван Мунтеану приєднався до команди топ-менеджерів ПриватБанку на позиції керівника з розвитку бізнесу в жовтні. На новій ключовій позиції в структурі правління банку Разван Мунтеану керуватиме усіма клієнтськими сервісами як для юридичних, так і фізичних осіб.

Голова Наглядової Ради Шерон Іскі привітала нове важливе призначення в правлінні банку: «Одним з наших стратегічних пріоритетів є надання ПриватБанком послуг світового рівня для фізичних осіб й малого та середнього бізнесу. Разван Мунтеану досвідчений банкір та сильний лідер, який зможе розвинути кращі рішення ПриватБанку та вдосконалити їх для 22 мільйонів наших клієнтів”.

Разван Мунтеану - відомий європейський банкір, який керував свого часу запуском в Європі еквайрингу і карткових розрахунків Mastercard, розвитком карткового бізнесу в Citi Bank і роздробу в Raiffeisen Bank International. У банкіра з IT-освітою понад 20 років унікального досвіду розвитку cashless інфраструктури та роздрібного банківського обслуговування в різних країнах Європи.

До того, як приєднатися до команди ПриватБанку, Разван Мунтеану на позиції СЕО керував європейською банківською групою Addiko Bank, що спеціалізується на обслуговуванні приватних клієнтів і малого бізнесу.

Нагадаємо, що позиція заступника голови правління з питань розвитку бізнесу була затверджена в оновленій структурі правління ПриватБанку в грудні 2020 року.
_________________

Для пошуку виробників і дистриб'юторів, експортерів і імпортерів товарів і послуг в Україні і за кордоном - скористайтеся базою даних компаній "КОМПАСС Україна". Безкоштовна демо-версія
Служба новин компанії КОМПАСС Україна | Прочитано: 155 |
Довідник підприємств України,
Європи, Америки, Азії та Африки!

Тільки достовірна інформація!
Бази даних підприємств України,
Європи, Америки, Азії та Африки!

Електронні та онлайн довідники!

Останні новини компаній по темі

Всі новини компаній ...
Сайт управляється системою uCoz