Пошуковий портал КОМПАСС » Новини українських компаній » Зв'язок » 2016 » Жовтень » 8 » «Найкращий тиждень мого життя» з Київстар

Розміщення новин компаній

«Найкращий тиждень мого життя» з Київстар

Всі абоненти «Домашнього ТБ» від Київстар першими побачать прем'єри серіалів «Кращий тиждень мого життя» і «Кандидат».

«Домашнє ТБ» від Київстар відкриває абонентам унікальну можливість раніше всіх дивитися якісні ефірні серіали національного виробництва. Ми обрали найбільш топові новинки і покажемо нашим абонентам їх до прем'єри на 1+1 », – коментує Максим Купко, керівник напрямку FTTB Київстар.

З 8 жовтня стартують допрем'єрні покази нового серіалу 1+1 «Кращий тиждень мого життя», а з листопада – серіалу «Кандидат» з Антоном Лірником у головній ролі.

«Ми в 1+1 медіа піклуємося про задоволеність наших телеглядачів і постійно експериментуємо. А ще ми віримо, що наш контент повинен бути доступний всім і всюди. Тепер найбільш вимогливий глядач матиме ексклюзивну можливість дивитися кращі продукти виробництва 1+1 медіа ще раніше і в ще більш зручному форматі – з «Домашнім ТБ» від Київстар і Viasat», – коментує Ярослав Пахольчук, виконавчий директор 1+1 медіа.

«Кращий тиждень мого життя» з іронією розповідає про всі найабсурдніші життєві ситуації, які можуть статися з молодятами напередодні весілля. У центрі сюжету наречений, який потрапляє з однієї комічної ситуації в іншу. За його пригодами спостерігають не тільки глядачі серіалу, а й батьки нареченої, яким так старанно намагається сподобається головний герой.

«Кандидат» – сатира про кухню політичних технологій. Популярний комедійний актор Антон Лірник зіграв життєрадісного директора ковбасного заводу Олексія Олексійовича Калача, який балотується в мери.

«Домашнє ТБ» від Київстар і Viasat – це від 70 до 130 каналів, включаючи рейтингові українські та міжнародні телеканали в HD-якості. Також користувачі мають доступ до бібліотеки з різноманітним контентом художніх і документальних фільмів. Перегляд ТБ доступний на 4-х пристроях одночасно за одну абонплату: ТВ або Smart TV, планшет або смартфон, комп'ютер або ноутбук.

Для пошуку виробників і дистриб'юторів, експортерів і імпортерів товарів і послуг в Україні і за кордоном - скористайтеся базою даних компаній "КОМПАСС Україна". Безкоштовна демо-версія
Служба новин компанії КОМПАСС Україна | Прочитано: 1117 |
Довідник підприємств України,
Європи, Америки, Азії та Африки!

Тільки достовірна інформація!
Бази даних підприємств України,
Європи, Америки, Азії та Африки!

Електронні та онлайн довідники!

Останні новини компаній по темі

Всі новини компаній ...
Сайт управляється системою uCoz