Пошуковий портал КОМПАСС » Новини українських компаній » Продукти харчування й напої » 2020 » Листопад » 20 » Найпопулярніші страви, які українці замовляли в жовтні: статистика Raketa

Розміщення новин компаній

Найпопулярніші страви, які українці замовляли в жовтні: статистика Raketa

Битву за серця і шлунки українців виграв бургер, який залишив позаду суші і піцу.

Аналітики сервісу доставки їжі і продуктів Raketa назвали трійку страв, які найбільше замовляли в жовтні. «Золото» рейтингу дістається найпопулярнішій страві американської кухні — бургеру. Він з великим відривом обігнав по замовленнях суші та роли, яким дісталося друге місце на п'єдесталі їстівного рейтингу. Почесне третє місце залишається за стравою італійської кухні — піцою.

1. Бургери — 13%*;
2. Суші — 4%*;
3. Піца — 4%*.
*від загальної кількості замовлень

У Номінації «Найпопулярніша страва української кухні» перемагає борщ. Він з невеликим відрив обігнав вареники і деруни.

Також борщ залишається найбільш затребуваною стравою в категорії перших страв. Він виявився популярнішим, ніж курячий бульйон і солянка.

Серед борошняних страв вареники користуються найбільшою популярністю. У жовтні вони обігнали своїх вічних конкурентів — хінкалі. Традиційно третю сходинку займають пельмені.

У категорії м'ясних страв лідирує котлета. Менш популярними, але все ж відмінниками рейтингу виявилися кебаб і шашлик. Вони розташувалися на другому і третьому місці відповідно.

Незмінним лідером серед салатів залишається Цезар. При цьому зросла популярність олів'є і грецького салату.

У компанії відзначають, що рейтинг не залежить від географії проживання клієнтів. У всіх містах список топових страв виглядає практично ідентично. Виняток становлять тільки міста, в яких немає мережевих закладів фастфуду.
________________

Для пошуку виробників і дистриб'юторів, експортерів і імпортерів товарів і послуг в Україні і за кордоном - скористайтеся базою даних компаній "КОМПАСС Україна". Безкоштовна демо-версія
Служба новин компанії КОМПАСС Україна | Прочитано: 298 |
Довідник підприємств України,
Європи, Америки, Азії та Африки!

Тільки достовірна інформація!
Бази даних підприємств України,
Європи, Америки, Азії та Африки!

Електронні та онлайн довідники!

Останні новини компаній по темі

Всі новини компаній ...
Сайт управляється системою uCoz