Пошуковий портал КОМПАСС » Новини українських компаній » Виробництво » 2021 » Лютий » 11 » НКМЗ відвантажить Полтавському ГЗК третій охолоджувач

Розміщення новин компаній

НКМЗ відвантажить Полтавському ГЗК третій охолоджувач

Ще один, третій, унікальний 400-тонний кільцевий охолоджувач залізорудних окатишів, спроектований і виготовлений Новокраматорським машинобудівним заводом для Полтавського ГЗК, готується до відвантаження замовнику.

Цех виробництва окатишів Полтавського ГЗК складається з чотирьох технологічних ліній з випуску залізорудних окатишів. У кожній з них кільцевий охолоджувач є заключною ланкою. Він є конвеєрною решіткою у вигляді кільця, розділеного на чотири зони, і виконує охолодження окатишів до температури 120ºС. Чотири кільцевих охолоджувача виробництва американської компанії Allis Chalmers працювали на Полтавському ГЗК з 70-х років минулого століття.

Для заміни цього морально і фізично зношеного обладнання полтавські гірники замовили на НКМЗ перший кільцевий охолоджувач, який був введений в експлуатацію у 2013 році. Вперше створений новокраматорцями вітчизняний кільцевий охолоджувач отримав їх високу оцінку. Запропонована НКМЗ конструкція одного з головних елементів охолоджувача - палет, значно перевершувала аналоги за міцністю і зносостійкістю. (Палети утворюють кільцеве поле, на яке викладаються гарячі окатиші, через прорізи в них продувається охолоджуюче повітря.)

Тому, коли у полтавських гірників виникла потреба у другому кільцевому охолоджувачі, вони також замовили його на НКМЗ. Він був введений у дію у 2019 році, гірники їм також залишилися задоволені. І логічно, що за цим замовленням було третє.

Конструкцію кожного наступного охолоджувача новокраматорці вдосконалювали, покращуючи систему змащення, ще більше підвищуючи надійність і довговічність вузлів, що також радує гірників.
-----------------

Для пошуку виробників і дистриб'юторів, експортерів і імпортерів товарів і послуг в Україні і за кордоном - скористайтеся базою даних компаній "КОМПАСС Україна". Безкоштовна демо-версія
Служба новин компанії КОМПАСС Україна | Прочитано: 192 |
Довідник підприємств України,
Європи, Америки, Азії та Африки!

Тільки достовірна інформація!
Бази даних підприємств України,
Європи, Америки, Азії та Африки!

Електронні та онлайн довідники!

Останні новини компаній по темі

Всі новини компаній ...
Сайт управляється системою uCoz